5000TL'ye sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman diyecek birşey yok. :) Siz en iyisi parçaları alın evinize getirin, burada konu açın. İllaki birileri yardım eder, tabi ben de bildiğim kadarıyla. O da olmadı götürüp Vatan'da yaptırmaktan başka çareniz kalmıyor sanırım. :)

O zaman diyecek birşey yok. :) Siz en iyisi parçaları alın evinize getirin, burada konu açın. İllaki birileri yardım eder, tabi ben de bildiğim kadarıyla. O da olmadı götürüp Vatan'da yaptırmaktan başka çareniz kalmıyor sanırım. :)

Teşekkürler dediğiniz gibi yapıcam. Alıcam takması için artık biri misafirim olarak gelir. Bide bana tavsiye ettiğin Ekran Kartı beni 3yıl idare eder mi? Örn;seneye COD ve BF yenileri çıkınca yine yüksek çözünürlükte oynatabilir mi?

GTX780 dediklerinizi çok rahat bir şekilde yapar. Üstüne üstlük bir de Ti modeli. Dadından yinmez :D

Yukarıda belirttiğim kart zaten GTX780 Ti. Demek istediğim, GTX780 bile sizi 3 yıl idare eder. Bir de Ti önerdim, onu düşünün. :)

Gardiyan @albaywolf'un önerdiği sistem daha iyi. Artan parayla güzel bir monitör, klavye-fare set de alabilirsin. Tuna'nın önerdiği sistemde işlemci gereksiz pahalı. i5 oyunlarda hiçbir fark yaşatmayacak sana.

Gardiyan @albaywolf'un önerdiği sistem daha iyi. Artan parayla güzel bir monitör, klavye-fare set de alabilirsin. Tuna'nın önerdiği sistemde işlemci gereksiz pahalı. i5 oyunlarda hiçbir fark yaşatmayacak sana.
Gardiyan mesajında sadece kasa içi toplayacağını yazmış. Ben de ona göre maksimum bir fiyat çıkardım. İstenilirse i5 4670K da alınabilir elbet.

Klavye: x7G800V Mause: a4tech x7 F3 Mönitör: İdare eder :) bunlar mevcut bende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı