500TL F/P Gaming mouse önerisi

Bütçe
500
Aynen abi epeydeki sayfasını atınca paylaşmış oldun. Rica edeceğim bu kategoride böyle öneri vereceksen hiç verme yarardan çok zararın dokunacak birisine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buram buram sponsor koktu. Bu adamların ne dediği önemli değil anlamadıkları ürünleri yağlayıp ballayıp anlamayanlara itelerler. Alanlara geçmiş olsun ne diyeyim.

Kanka ben kendim kullanıyorum ağırlık ekleme vb. birçok özellik var fiyatını hak ediyor.

Fiyatını hak etmiyor aynı fiyatta 3327 sensörlü xotran alır yoluma bakarım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar peki Logitech 102 nasıldır bilen var mı sensör konusunda çok bilgim yok ama kullanımında sorun yaşamamıştım.

Daha önce Teknosa'nın web sayfası üzerinden bir şey almamıştım sorun çıkar mı?

Arkadaşlar peki Logitech 102 nasıldır bilen var mı sensör konusunda çok bilgim yok ama kullanımında sorun yaşamamıştım.

Daha önce Teknosa'nın web sayfası üzerinden bir şey almamıştım sorun çıkar mı?

Ben aldım çok çok küçük geldi fare elin büyükse sensörü de yine kötü fiyatına göre el boyutuna göre ya cobra ya Prime al.

Ben aldım çok çok küçük geldi fare elin büyükse sensörü de yine kötü fiyatına göre el boyutuna göre ya cobra ya Prime al.

İnternet kafede kullandığımı belirtmiştim çok rahat oynuyordum ve şu anda da 400 TL olduğu için bütçem biraz daha rahat olacaktı belirtmeyi unutmuşum ama sonradan değiştirebilirim bir süre kullanacağım.

Geri
Yukarı