Ardq_x

Hectopat
Bütçe 500TL ama XM1r için 639TL'ye çıkabilirim. Bunlar arasından hangi fareyi önerirsiniz? Alternatif önerebilirisiniz. (Palm grip tutuyorum)

Son düzenleme:
Oynayacağın oyuna bağlı kankam, eğer Minecraft oynuyorsan ve drag Click atmak istiyorsan Glorious model alabilirsin ama FPS'de Glorious cok rahat hissettirmez. Bu attıkların arasında bence en alınabilecek olan Razer DeathAdder v2, bende de Razer Viper var o zamanlar 500TL iken aldım cok rahat elde tutuşu da güzel

Oynayacağın oyuna bağlı kankam, eğer Minecraft oynuyorsan ve drag Click atmak istiyorsan Glorious model alabilirsin ama FPS'de Glorious cok rahat hissettirmez. Bu attıkların arasında bence en alınabilecek olan Razer DeathAdder v2, bende de Razer Viper var o zamanlar 500TL iken aldım cok rahat elde tutuşu da güzel.

Valorant, CS:GO gibi FPS türü oyunlarda kullandığım oldu yani kısacası rahat ve hafif sizin fikrinize saygı duyarım.

Valorant, CS:GO gibi FPS türü oyunlarda kullandığım oldu yani kısacası rahat ve hafif sizin fikrinize saygı duyarım.

Kanka ben hafif kullanamıyorum o yüzden öyle yazdım herkesin tutuş ve kullanışı farklı arkadaş ağır mı hafif mi seviyor yazmamış zaten.

Oynayacağın oyuna bağlı kankam, eğer Minecraft oynuyorsan ve drag Click atmak istiyorsan Glorious model alabilirsin ama FPS'de Glorious cok rahat hissettirmez. Bu attıkların arasında bence en alınabilecek olan Razer DeathAdder v2, bende de Razer Viper var o zamanlar 500TL iken aldım cok rahat elde tutuşu da güzel.

Minecraft oynuyorum drag Click atmakda istiyorum ama FPS de çok oynuyorum hafif mouse severim ama sırf drag Click atacağım diye daha kötü bir mouse almak istemiyorum çünkü duyduğuma göre model o nun sensörü fiyatına göre kötüymüş.

Minecraft oynuyorum drag Click atmakda istiyorum ama FPS de çok oynuyorum hafif mouse severim ama sırf drag Click atacağım diye daha kötü bir mouse almak istemiyorum çünkü duyduğuma göre model o nun sensörü fiyatına göre kötüymüş.
Attığım linkteki kişinin kanalını inceleyebilirsin güzel incelemeleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı