500TL fare tavsiyesi

Bütçe
500

JL1XeZ

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kasa: Asus TUF GT301 İşlemci: Anakart: Asus Prime H610M-E D4 İşlemci: Intel Core i5-12400F Ekran Kartı: Asus TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB Ram: CORSAIR 8+8GB Vengeance LPX 3200 MHz CL16 SSD: WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD 3500MB Okuma / 2300MB Yazma Psu: Asus TUF GAMING 750B 750W 80+ Bronze 135mm Fanlı Güç Kaynağı
Merhaba elim büyük az önce ölçtüm boy = 23 en = 13 şu an Rampage Centaur SMX-R13 modelini kullanıyorum serçe parmağım birazcık mousepade sürtüyor.
Aklımda ki modeller.

SteelSeries Rival 3
Razer DeathAdder.
Razer Viper Mini.

Forumlarda büyük elli kişilerin rahatlıkla kullanabildğini yazmışlar aklımda bir soru kalmaması için burada konu açıyorum bütçem maksimum 500 tüm önerileriniz bekliyorum.

20 cm el ile Viper Mini kullanıyorum. Viper Mini'yi en fazla 21 cm el kullanabilir diye düşünüyorum. Rival 3 biraz daha büyük. Claw tutuyorsanız düşünülebilir. Ancak DeathAdder V2 öneririm. Muhteşem bir mouse. Tam size göre. Razer Deathadder V2 RZ01-03210100-R3M1 20000 DPI Usb Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri bunu alabilirsiniz. Viper Mini'yi bu satıcıdan aldım. Mouse çok hızlı geldi ve bir zorun yaşamadım. Yorumları da iyi.

Fingertrip şeklinde tutuyorum hocam Viper Mini düşünüyorum aslında 1 ay içinde yeni PC alacağım ekipmanlarım en azından klavye mouse güzel klavyeyi Razer Cynosa V2 aldım klavyeyle uyumlu olsun istiyorum hocam bir de attığınız farenin beyaz modeli var o da hoş duruyor.

Tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu söylerseniz yardımcı olabilirim.

Neden hocam arkadaşımda kullanıyor ama bir sorun görmediğini söylüyor.

250-300 TL mouse önerisi konularında Rampage mouse kullanıyorum bir sorunu yok diyen çok kişi gördüm. Bu durum Rampage fareyi iyi yapmaz. DeathAdder essential çok eski bir mouse. İyi değil. Çok eksiği var. Sensörü Viper Mini'ya da diğer Razer Mouse'lardan geride kalıyor. Kısacası alınacak bir mouse değil.

Tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu söylerseniz yardımcı olabilirim.

Fingertrip ve palm clawn oyundan oyuna değişiyor genel olarak fingertrip.
Boy 23 en 13.

250-300 TL mouse önerisi konularında Rampage mouse kullanıyorum bir sorunu yok diyen çok kişi gördüm. Bu durum Rampage fareyi iyi yapmaz. DeathAdder essential çok eski bir mouse. İyi değil. Çok eksiği var. Sensörü Viper Mini'ya da diğer Razer Mouse'lardan geride kalıyor. Kısacası alınacak bir mouse değil.
Anladım hocam bildiğim kadarıyla 8 milyon tıklama ömrü varmış

Hocam Viper Mini RGB ile DeathAdder V2 ile arasında kaldım. Ölçülerini biliyorsanız atar mısınız?
Bir de hocam DeathAdder V2 sadece yeşil mi yoksa RGB mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı