1250 TL'ye Gaming mouse önerisi

Bütçe
1250
Bir de bana yazdığına bakar mısınız ne demeli böyle insanlara?

Ben böyle durumlarda yukarıda yaptığım gibi neden yanlış bir öneri verdiğini anlamasını sağlamak için açıklama yazıyorum veya kaynak veriyorum yanlışında ısrar ederse kara listeye alıyorum.

(Arkadaş özelinde değil genel olarak böyle yapıyorum.)

Ben böyle durumlarda yukarıda yaptığım gibi neden yanlış bir öneri verdiğini anlamasını sağlamak için açıklama yazıyorum veya kaynak veriyorum yanlışında ısrar ederse kara listeye alıyorum.

(Arkadaş özelinde değil genel olarak böyle yapıyorum.)

Yani düz mantık üzerinde ilerlemesini anlamıyorum bazı insanların bilmemesi sorun değil aslında öğrenmemek için ısrar etmesi sorun.

Yani düz mantık üzerinde ilerlemesini anlamıyorum bazı insanların bilmemesi sorun değil aslında öğrenmemek için ısrar etmesi sorun.

Bazı insanların bilmemesi sorun değil kimse bir konuyu öğrenmek zorunda değil. Mesela ben telefonlardan zerre anlamıyorum anlamadığım için de çenemi kapatıp susuyorum bilmediğim konularda öneri vermiyorum. Burada sorun bir konuya hakim olmadan sadece kullandığı için öneri verilmesi.

Forumdaki bildiğimi düşündüğüm konularda yanlış bir model öneren çoğu arkadaştan şu savunmayı sıklıkla görüyorum.

-Ben kullanıyorum sorunu yok.

Bu açıklamayı o kadar fazla görüyorum ki kabak tadı veriyor artık. Keşke bu açıklamaları yapan arkadaşlar bir cihazın iyi olup olmadığını belirleyen ölçütünün kendilerinin memnuniyeti olmadığını anlayabilseler.

Hocam buradan devam etmeyelim gereksiz mesajdan uyarı vermesinler.

Son düzenleme:
Bazı insanların bilmemesi sorun değil kimse bir konuyu öğrenmek zorunda değil. Mesela ben telefonlardan zerre anlamıyorum anlamadığım için de çenemi kapatıp susuyorum bilmediğim konularda öneri vermiyorum. Burada sorun bir konuya hakim olmadan sadece kullandığı için öneri verilmesi.

Forumdaki bildiğimi düşündüğüm konularda yanlış bir model öneren çoğu arkadaştan şu savunmayı sıklıkla görüyorum.

-Ben kullanıyorum sorunu yok.

Bu açıklamayı o kadar fazla görüyorum ki kabak tadı veriyor artık.
Hocam buradan devam etmeyelim gereksiz mesajdan uyarı vermesinler.

Aslında daha fazla yazmanın anlamı yok dediğiniz gibi konuya hakim olmadan yorum yapılırsa yanlış sonuçlar çıkabilir ortaya.

Glorious Model D öneririm. Ben de fingertip tutuşu kullanıyorum, ele gayet güzel oturuyor. Elinizin boyutuna göre Glorious markasının farklı modellerine de bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı