500TL gamepad önerisi

faster3560

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus amd raedon rx 6650 xt, amd ryzen 5500, asus prime az3020m-k anakart, 2x8 gb ram, 480 gb ssd, 1000gb hdd
400 ila 800TL aralığında PC'de FIFA oynamak için gamepad arıyorum. Kablosuz olsa daha iyi olur kablolu olacaksa kaliteli bir şey olursa oda olabilir. Önceden kablolu gamepad kullanıyordum 1 ayda bozuldu. Önerilerinizi bekliyorum.

400 ila 800TL aralığında PC'de FIFA oynamak için gamepad arıyorum. Kablosuz olsa daha iyi olur kablolu olacaksa kaliteli bir şey olursa oda olabilir. Önceden kablolu gamepad kullanıyordum 1 ayda bozuldu. Önerilerinizi bekliyorum.
800 liraya en fazla F310 bulursun, o da 3-5 ay aktif kullanında analogları gidiyor. Garantiye gönderirim falan diye de savunamazsın, direkt gamepadin kendisi rezil.

Parayı biraz daha biriktirin, düzgün, antika olmayan bir gamepad alın. Ben daha birkaç gün önce 1.500 (nays ile 1350) liraya 8bitdo ultimate c aldım, F310'a gamepad diyemedim sonradan.

800 liraya en fazla F310 bulursun, o da 3-5 ay aktif kullanında analogları gidiyor. Garantiye gönderirim falan diye de savunamazsın, direkt gamepadin kendisi rezil.

Parayı biraz daha biriktirin, düzgün, antika olmayan bir gamepad alın. Ben daha birkaç gün önce 1.500 (Nays ile 1350) liraya 8BitDo Ultimate C aldım, F310'a gamepad diyemedim sonradan.

8BitDo'nun linkini atar mısınız?

İzmir içi ikinci elde olur fark etmez. Taksitlede alabilirim ama 800TL fiyat bandında olsa daha iyi olur.

8BitDo'nun linkini atar mısınız?
Banggood'da ilk kullanıcı indirimi ile belirttiğim fiyattan biraz daha ucuza alabilirsiniz.
Bu yurt dışından geliyor. Ben tam belirttiğim fiyatta Amazon'dan almıştım, aldığım satıcının stokları bitmiş.

İzmir içi ikinci elde olur fark etmez. Taksitlede alabilirim ama 800TL fiyat bandında olsa daha iyi olur.
2. El hakkında pek bilgim yok. 0 için önerim 8Bitdo Ultimate C.

Ekleme: Belirttiğim satıcı bu.
1.799 liraya zamlanmış.

Banggood'da ilk kullanıcı indirimi ile belirttiğim fiyattan biraz daha ucuza alabilirsiniz.
Bu yurt dışından geliyor. Ben tam belirttiğim fiyatta Amazon'dan almıştım, aldığım satıcının stokları bitmiş.

2. el hakkında pek bilgim yok. 0 için önerim 8BitDo Ultimate C.

Ekleme: Belirttiğim satıcı bu.
1.799 liraya zamlanmış.

Başka öneriniz var mı?

Geri
Yukarı