500TL Hava veya sıvı soğutucu önerisi

emreprl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar biraz takık bir insanım öneri aldım fakat daha iyi öneriler olabilir diye yine de konu oluşturmak istedim Ryzen 5 3600 işlemcime hava veya sıvı soğutma almak istiyorum tercihen hava soğutma olsa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum
Sistemim: Ryzen 5 3600 işlemci MSI Tomahawk ATX anakart Cooler Master H500 kasa kasanın üst kısmında fan takma yerleri boş fan takmadım ama takmayı düşünüyorum PSU 750W+80.

Bütçem maksimum 500 TL zorlasam biraz daha çıkabilirim belki.

Arctic Freezer 34 öneriyorum, işlemciyi aldığımda direk bundan alıp takacağım, içinden kaliteli bir termal macun da çıkıyor, 350 TL civarı gayet kaliteli bir soğutucu.

Bu fiyata hava soğutma daha mantıklı. Sıvı soğutmalar bu fiyatta kaliteli ürün bulunmuyor.

Coolbites nickli arkadaşın önerdiği sıvı soğutma damı iyi değil.

Arctic Freezer 34 öneriyorum, işlemciyi aldığımda direkt bundan alıp takacağım, içinden kaliteli bir termal macun da çıkıyor, 350 TL civarı gayet kaliteli bir soğutucu.

Evet ona baktım zaten ama 4 ısı borusu var ben overclock ta yapmak istiyorum o yüzden tereddütte kaldım.

Bu fiyata hava soğutma daha mantıklı. Sıvı soğutmalar bu fiyatta kaliteli ürün bulunmuyor.

1. sorum coolbites nickli arkadaşın önerdiği sıvı soğutmadamı iyi değil.
2.sorum diğer arkadaşın önerdiği Arctic Freezer 34 hava soğutucu overclock sonrası tatmin eder mi yoksa etmezse sizin önerdiğiniz eder mi?
@enes.wtp

Dark Freezer X94BL, 2x92mm 4pin PWM Mavi Led Fanlı, 4xIsı Borusu, Direkt Kontak AMD Ryzen AM4 ve Intel Uyumlu İşlemci Soğutucu (DKCCX94BL) - İşlemci Soğutucu - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik kardeşim bu işimi görmez mi acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı