500TL kasa önerisi

Bütçe
500-550
Çok mantıklı olur mu bilemem ama farklı bir fikir olsun diye söylüyorum. Zalman S2 alıp kalan 250TL'ye 3 tane fan alabilirsiniz. Ben öyle yapacağım mesela. Onun dışında 100R alabilirsiniz.

Aynı olumsuz yorumlar onun için de geçerli o zaman. Malzemesinin kalitesiz olduğu söyleniyor her yerde. Ranker, Invader güzel gibi.

MAG Forge serisinin ön panelinde toz filtresi yok, sık temizlik yapmak gerekebilir. Bunun dışında fena değildir. Fanları RGB, ARGB gibi seçenekleri olduğundan daha hoş gözüküyor.

N5'in fan kontrolcüsü var, ışıkları FRGB ve akrilik cam bulunuyor.

Cygnus V2'nin olumsuz bir özelliği bildiğim kadarıyla yok. Cygnus V2 tercih edilebilir.

Alternatif olarak M3 Plus da düşünülebilir anakartın ATX değilse.

Aynı olumsuz yorumlar onun için de geçerli o zaman. Malzemesinin kalitesiz olduğu söyleniyor her yerde. Ranker, Invader güzel gibi.
XPG Invader'in, 100M ve 100R kadar hava sirkülasyonu başarılı değil. Biraz daha fiyatının inmesi gerekiyor bence.

Cygnus V2 öneririm.

MAG Forge serisinin ön panelinde toz filtresi yok, sık temizlik yapmak gerekebilir. Bunun dışında fena değildir. Fanları RGB, ARGB gibi seçenekleri olduğundan daha hoş gözüküyor.

N5'in fan kontrolcüsü var, ışıkları FRGB ve akrilik cam bulunuyor.

Cygnus V2'nin olumsuz bir özelliği bildiğim kadarıyla yok. Cygnus V2 tercih edilebilir.

Alternatif olarak M3 Plus da düşünülebilir.

Cygnus V2 modelinin fanları yanlış hatırlamıyorsam sesli çalışıyordu. Onun dışındaki özellikleri gayet iyi.

Anakartın Micro-ATX ise Mid-Tower ATX kasa yerine kompakt yapıda Mini Tower kasa alabilirsin.
Büyük kasa istiyorum daha çok. İleriye dönük olması açısından, alınca bir kez alacağım çünkü. Teşekkürler yine de.

XPG Invader'in, 100M ve 100R kadar hava sirkülasyonu başarılı değil. Biraz daha fiyatının inmesi gerekiyor bence.
Hava sirkülasyonundan çok malzeme kalitesi kuşkulandırıyor dediğim gibi. Anakart ve bileşenler küçük zaten, Invader için daha detaylı bakayım.

@MisakiTaro incelemesini yaparsa Cyngus V2'ye de yönelebilirim.

Geri
Yukarı