500TL kasa önerisi

Bütçe
500-550
Büyük kasa istiyorum daha çok. İleriye dönük olması açısından, alınca bir kez alacağım çünkü. Teşekkürler yine de.

Hava sirkülasyonundan çok malzeme kalitesi kuşkulandırıyor dediğim gibi. Anakart ve bileşenler küçük zaten, Invader için daha detaylı bakayım.

@MisakiTaro incelemesini yaparsa Cyngus V2'ye de yönelebilirim.
@261538 hocam yapmıştı Invader'ı.

İçini fanlarla doldururum derseniz böyle bir seçenek de var hocam.

@Berrkay 5 saattir montaj yapıyordum yeni bitti. :D İncelemesi akşama gelir.
5 saat mi?

2446_cursed_flushed.png

@Berrkay 5 saattir montaj yapıyordum yeni bitti. :D İncelemesi akşama gelir.
Monster klavye vakası gibi olmaz umarım. :D Aldıktan 2 gün sonra "arkadaşlar fanlar bozuldu iade ediyorum" deme de. :)

Konuyla alakalı güncelleme yapayım, Invader ve Cyngus V2 arasındayım, ikisinin de kendilerice artıları var. Arada bıraktılar cidden.

Monster klavye vakası gibi olmaz umarım. :D Aldıktan 2 gün sonra "arkadaşlar fanlar bozuldu iade ediyorum" deme de. :)
İade etmedim duruyor. Yay ses gitti. :/

Kasanın eksisi yok artısı var bence, XPG Invader de alınabilir ama içini sizin doldurmanız lazım.

4 tane 40 CFM ARGB fan 250 TL, 6 pin kontrolcü HUB ve kumanda 150 TL desek kasa bence fiyatını hak ediyor ama. :D

Kasanın eksisi yok artısı var bence, XPG Invader de alınabilir ama içini sizin doldurmanız lazım.

4 tane 40 CFM ARGB fan 250 TL, 6 pin kontrolcü HUB ve kumanda 150 TL desek kasa bence fiyatını hak ediyor ama.
Invader'ın içini doldururum zamanla o sorun olmaz da Cyngus'daki artılar çok cezbediyor. İncelemeyi yayınladığında etiketleyebilir misin? Son kararı ona göre vereceğim gibi.

Cyngus ne kadar ses yapıyor hocam?
Çok az, kafa ütüleyecek kadar ses yapmıyor. Fanları otomatik, sistem yüke girince tek ses yapanlar ekran kartı ve işlemci soğutucunun fanları olur.

Çok az, kafa ütüleyecek kadar ses yapmıyor. Fanları otomatik, sistem yüke girince tek ses yapanlar ekran kartı ve işlemci soğutucunun fanları olur.
Cygnus v2 aldınız sanırım. :D Hayırlı olsun.

Cygnus v2 aldınız sanırım. :D Hayırlı olsun.
Aldım :D Yazmayı unutmuşum. Şu an için tek sorun fanların RGB'siyle kumandanın senkronizasyonunu bozmuş olmam. Mail atmıştım, çözüme ulaşınca onu da iletirim.

Geri
Yukarı