500TL klavye ve fare önerisi

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bayram paramla klavye ve fare almak istiyorum. Farem aşırı dandik ve küçük geliyor. Birkaç saat sonra serçe parmağım ağrımaya başlıyor. Yani orta boyutlu bir fare önerirseniz sevinirim.
Ayrıca klavye küçük veya bilek destekli olursa güzel olur çünkü NumLock bölümünü kullanmadığım için tozlanıyor neredeyse. Eğer bütçe artarsa (belki) mouse Pad'de alabilirim. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Rexie ve @BERWAR klavyeyi kullanıyor diye biliyorum aklına takılanları onlara sorabilirsin.

Öneri olarak söylerlerse diye:
ASUS TUF M3 sensörü kötü alınmaz, Rival 3 önerirlerse de benim attiğım fareler daha iyi.

Razer mini mouselarin tasarımı farklı özelliği ayni. Alttaki rehberden tutuş seklinize göre istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Klavye olarak arkadaşın önerdiği galax klavye bu bütçe için güzel, alınır.

Öneri olarak söylerlerse diye:
ASUS TUF M3 sensörü kötü alınmaz, Rival 3 önerirlerse de benim attiğım fareler daha iyi.

Razer mini mouselarin tasarımı farklı özelliği ayni. Alttaki rehberden tutuş seklinize göre istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Klavye olarak arkadaşın önerdiği galax klavye bu bütçe için güzel, alınır.
Fareler çok güzel gözüküyor hocam ama klavye pek tarzım değil.

Klavye tarzınız değil derken? Blue Switch olmasından dolayı rahatsız olacaksanız, kutunun içinden 8tane Black Switch çıkıyor. Klavye hotswap yani tuşları değiştirilebiliyor. Wasdqerf gibi tuşları siyah tuşla değiştirirseniz sessiz olur.

Bu arada Viper Mini küçük bir fare, Katar Pro XT almanız daha iyi olabilir.

Son düzenleme:
@Rexie ve @BERWAR klavyeyi kullanıyor diye biliyorum aklına takılanları onlara sorabilirsin.

Yok hocam ben onu kullanmıyorum. Ama klavye güzel.

Klavye tarzınız değil derken? Blue Switch olmasından dolayı rahatsız olacaksanız, kutunun içinden 8tane Black Switch çıkıyor. Klavye hotswap yani tuşları değiştirilebiliyor. Wasdqerf gibi tuşları siyah tuşla değiştirirseniz sessiz olur.

Büyük klavye sevmediğimden bahsetmiştim hocam. Numlock bölümü bildiğiniz tozlanıyor yani elimi bile sürmem.

Hocam kusura bakmayın galiba siz yanlış anladınız. Ben 500TL'ye hem klavye hemde mouse almak istiyorum mümkünsede artan paramla 70x40 cm mousepad alacağım. Katar Pro XT 480TL olduğunu görünce biraz şaşırdım o yüzden. Eğer hatalıysam özür dilerim. Bu arada aklımda linkteki klavye'yi almak var. Sizce dayanıklı ve kalitelimidir ? Yoksa sizde önerebilirsiniz.

GameBooster GM06B Core Türkçe Blue Switch Klavye alabilirim ama indirim bitmiş maalesef 300TL gibi bir fiyatı vardı geçen fare ve mousepad uyguna bulamadım bu devirde yapacak bir şey yok sanırım linkini attığım klavye ve 90TL civarı bir mousepad alacağım.

Son düzenleme:
Büyük klavye sevmediğimden bahsetmiştim hocam. NumLock bölümü bildiğiniz tozlanıyor yani elimi bile sürmem.

Hocam kusura bakmayın galiba siz yanlış anladınız. Ben 500TL'ye hem klavye hem de mouse almak istiyorum mümkünsede artan paramla 70x40 cm mouse pad alacağım. Katar Pro XT 480TL olduğunu görünce biraz şaşırdım o yüzden. Eğer hatalıysam özür dilerim. Bu arada aklımda linkteki Klavye'yi almak var. Sizce dayanıklı ve kaliteli midir? Yoksa sizde önerebilirsiniz.

GameBooster GM06B Core Türkçe Blue Switch klavye alabilirim ama indirim bitmiş maalesef 300TL gibi bir fiyatı vardı geçen fare ve mouse pad uyguna bulamadım bu devirde yapacak bir şey yok sanırım linkini attığım klavye ve 90TL civarı bir mouse pad alacağım.

Katar Pro XT 230TL idi attığım zaman şu an kafalarına göre fiyat çekmişler. Razer Viper Mini alın diyeceğim fakat o da küçük bir fare. Ben ondan aldım, kargoda. 250TL fiyatı var. Klavye olarak numpadsız doğru dürüst klavye yok. Redragon klavyelere bakabilirsiniz K552 kumara veya K568 Dark avanger gibi.
Ama 500tl ye klavye mouse mousepad bulmak imkansız. Ya klavye kötü olur ya mouse. İkisi bir arada iyi olmaz.
Bu kanala abone olun güzel kanaldır, burada bu klavyeye indirim yaparlarsa alırsınız daha önce K568'e indirim yapmışlardı.

Katar Pro XT 230TL idi attığım zaman şu an kafalarına göre fiyat çekmişler. Razer Viper Mini alın diyeceğim fakat o da küçük bir fare. Ben ondan aldım, kargoda. 250TL fiyatı var. Klavye olarak numpadsız doğru dürüst klavye yok. Redragon klavyelere bakabilirsiniz K552 kumara veya K568 Dark avanger gibi.
Ama 500tl ye klavye mouse mousepad bulmak imkansız. Ya klavye kötü olur ya mouse. İkisi bir arada iyi olmaz.
Bu kanala abone olun güzel kanaldır, burada bu klavyeye indirim yaparlarsa alırsınız daha önce K568'e indirim yapmışlardı.
Tamam hocam mouseden vazgeçtim. Arkadaşımda EVEREST GX 69 Javelin var onu alıp kullanacağım. Güzel bir klavye ve mouse önerisi yaparmısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı