500TL klavye ve fare önerisi

Tamam hocam mouseden vazgeçtim. Arkadaşımda EVEREST GX 69 Javelin var onu alıp kullanacağım. Güzel bir klavye ve mouse önerisi yaparmısınız
100tl aşıyor bütçeyi fakat 100tl düşük olarak alınacak ekipmanlar kötü.

100tl aşıyor bütçeyi fakat 100tl düşük olarak alınacak ekipmanlar kötü.
Hocam Dark Avanger klavye 750TL'den 350TL'ye düştüğünü görünce hemen ailemi ikna ettim almaya. Şuanda sipariş ettim kargo takip numarası falan e- postaya geldi. Umarım memnun kalırım sanırsam kendi farem ile idare edeceğim her şey için teşekkürler

Hocam Dark Avanger klavye 750TL'den 350TL'ye düştüğünü görünce hemen ailemi ikna ettim almaya. Şu anda sipariş ettim kargo takip numarası falan e- postaya geldi. Umarım memnun kalırım sanırsam kendi farem ile idare edeceğim her şey için teşekkürler

Yalnız o klavyenin ederi hiçbir zaman 750 olmadı. Aldatmaca sayıların üstünü çizip indirim görünümü veriyorlar. 350TL yine de iyi fiyat ama bir dahakine bu tarz numaralara kanmamaya çalışın derim.

Yalnız o klavyenin ederi hiçbir zaman 750 olmadı. Aldatmaca sayıların üstünü çizip indirim görünümü veriyorlar. 350TL yine de iyi fiyat ama bir dahakine bu tarz numaralara kanmamaya çalışın derim.
Hocam aslında 750TL 'den düşmesede alırdım çünkü istediğim tarza numlock tuşları yok ve mekanik klavye. Eğer hata yaptıysam iade edebilirim ama bence şuana kadar aradığım klavyelerden en iyisi bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı