500TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
500

MrDrZoom

Hectopat
500TL bütçem var ama bütçeyi arttırabilirim ya da azaltabilirim. Bu bütçe bandında fiyat performans kulaklık önerebilir misiniz? Çoğunlukla dizi, film, müzik için kullanacağım ama çok nadir de olsa ses kasmak için de kullanacağım.
Aradığım özellikler:
* Kablosunun örgülü olması. Kablosuz da alabilirim ama kararsızım ses kalitesi açısından.
* Bağlantı noktasının USB olması. Bildiğim kadarıyla 3.5 mmye göre daha iyi performansı veriyor.
* Eski kulaklıkları kullanmak istemiyorum.
* mikrofonunun discord sesli için iyi olması
* uzun süre kulağımda kalacağı için çok fazla terletmemesi ve ağrıtmaması gerekiyor. (gözlük kullandığım için kulaklık ile gözlük arasında kulağım sıkışıp ağrı yapıyor bazı kulaklıklarda)

Son düzenleme:
Dışarıda kullanmak için değil daha çok evde kullanacağım çok nadir de olsa ses kasma amacıyla da kullanacağım.

Biraz fiyat çıkabilirseniz bu 2 modelde gayet güzel seçenekler olur.

Bu gerçek değil bildiğim kadarıyla.
Konuya eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Mikrofonu benim için en önemli şeylerden birisi.

Biraz fiyat çıkabilirseniz bu 2 modelde gayet güzel seçenekler olur.
İkisi de 3.5mmlik jak girişli olduğu için endişeleniyorum. Bildiğim kadarıyla USB girişli olması daha iyiymiş.

Konuya eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Mikrofonu benim için en önemli şeylerden birisi.

İkisi de 3.5mmlik jak girişli olduğu için endişeleniyorum. Bildiğim kadarıyla USB girişli olması daha iyiymiş.

Hiçbir alakası yok hocam USB olmasının tek olayı 7.1 kullanmak. Bu 2 modelde gayet kaliteli ürünlerdir hatta Razer modeli bizzat kendim kullanıyorum.

@Nowitzer @botstepz O zaman bu 3 modelden hangisini almalıyım? üçünün de donanım konusunda aman aman bir farkı yoksa dizaynına göre mi almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı