500TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
500
@Nowitzer @botstepz O zaman bu 3 modelden hangisini almalıyım? üçünün de donanım konusunda aman aman bir farkı yoksa dizaynına göre mi almalıyım?

Hocam V2 X daha iyi bir model hepsinden.

Bu modelin kablosu örgülü olmadığı için uzun vadede temassızlık yapma ihtimali çok yüksek diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim incelemelerine baktıktan sonra V2 X alacağım o zaman.

Yani kablosu sıkıntı yaşatır mı pek bir fikrim yok ama bende olsam V2 X modelini tercih ederdim. Ergonomi ve ses kalitesi olarak eşitler ama V2 X mikrofon olarak daha iyi.

Yani kablosu sıkıntı yaşatır mı pek bir fikrim yok ama bende olsam V2 X modelini tercih ederdim. Ergonomi ve ses kalitesi olarak eşitler ama V2 X mikrofon olarak daha iyi.
Razer BlackShark V2 X alacaksanız bile hemen bir mikrofon testi yapın, 2 hafta önce ürünü satın aldım ve sırf bu yüzden iade edip Bloody G580 tercih ettim.

Razer BlackShark V2 X alacaksanız bile hemen bir mikrofon testi yapın, 2 hafta önce ürünü satın aldım ve sırf bu yüzden iade edip Bloody G580 tercih ettim.

Sorun y kablonun kalitesizliğinden kaynaklanıyor hocam. En kötü ihtimalle 40 50 TL'ye başka bir y kablo alınır ve sorun çözülür.

Mediamarkta Logitech de Razer olan da satılıyor. Gidip bi denemeniz faydanıza. Hangisi size daha rahat gelirse onu alırsınız. Ses kalitesi ve rahatlık olarak Logitech önde, oyun ve mikrofon olarak Razer önde. Tercih size kalmış.

Ürünü aldıktan sonra mı test edeyim anlamadım?
Bu kulaklığın kablosu nasıl örgülü mü? İnternette bir şey bulamadım.

Sorun y kablonun kalitesizliğinden kaynaklanıyor hocam. En kötü ihtimalle 40 50 TL'ye başka bir y kablo alınır ve sorun çözülür.

Haklı olabilirsiniz fakat 2 defa aynı sorunu yaşamak caydırdı doğrusu 😅

Ürünü aldıktan sonra mı test edeyim anlamadım?

Bu kulaklığın kablosu nasıl örgülü mü? İnternette bir şey bulamadım.

Evet.

Haklı olabilirsiniz fakat 2 defa aynı sorunu yaşamak caydırdı doğrusu 😅
Açıkçası Razer'ın ürünleri iyi olmasına rağmen, kalite kontrol sorunları olduğunu düşünüyorum yeni ürünlerinde. DA V2 aldım tekerlek bayağı sesliydi. Servise yollamak zorunda kaldım yeni aldığım ürünü.

Geri
Yukarı