500TL Oyun Kulaklığı Tavsiyesi

okansen14

Hectopat
Arctis 1'i kaçırdık maalesef, başka bir kulaklık almayı düşünüyorum. HyperX Cloud Stinger hoşuma gitti ama çok farklı modelleri var ve fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Öncelikle bu kulaklıkta 7.1 özelliği var mı yok mu onu anlayamadım, bazı sitelerde 7.1 ibaresi var bazılarında yok. Başka kulaklık önerilerinize de açığım. Dönebilen kulak kapakları, gizlenebilen veya çıkarılabilen mikrofon olması artı özellikler benim için. Bir de kaba bir model olmasın istiyorum. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum, film ve müzik dinleyebileceğim hafif, rahat bir model arıyorum.

Bütçeyi arttırabilirseniz:

Bütçe 50 TL artarsa:
Bütçeyi arttırabilirseniz:

Corsair'da mikrofon çıkarılabiliyor mu acaba? Sadece derslerde kullanacağım için en azından yukarı çevirebileceğim yapıda bir model bakıyorum.

Evet, çıkarılabiliyor.

Teşekkür ederim. Son olarak Cloud Stinger hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre HS50 Pro mu yoksa Cloud Stinger mı önerirsiniz?

Arctis 1'i kaçırdık maalesef, başka bir kulaklık almayı düşünüyorum. HyperX Cloud Stinger hoşuma gitti ama çok farklı modelleri var ve fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Öncelikle bu kulaklıkta 7.1 özelliği var mı yok mu onu anlayamadım, bazı sitelerde 7.1 ibaresi var bazılarında yok. Başka kulaklık önerilerinize de açığım. Dönebilen kulak kapakları, gizlenebilen veya çıkarılabilen mikrofon olması artı özellikler benim için. Bir de kaba bir model olmasın istiyorum. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum, film ve müzik dinleyebileceğim hafif, rahat bir model arıyorum.

Sana söylenilenlerin hepsi daha çok bilinen markalar ama ben sana yurt dışında daha çok bilinen turtle beach markasını öneriyorum turtle beach internet sitesine girip istediğine bakabilirsin ben 400 TL'lik olanlardan bir tanesini kullanıyorum ses kalitesi mükemmel mikrofonu da çok iyi oradan bakarsın her tür kulaklık ve daha çok şeyler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı