500TL Oyun Kulaklığı

Steel Series Arctis 5 indirimlerle birlikte trendyol'da 500TL'ye düşebiliyor. Takip edebilirsiniz.

Bir yıllık Arctis 3 kullanıcısı olarak, bu seriyi tavsiye etmiyorum. Alternatif modeller sizi daha memnun edecektir. Rahatlığı dışında Arctis serisinin bir olayı yok. Bazı Kablolu telefon kulaklıkları bile daha güzel müzik performansı veriyor. Oyun kulaklığı olarak geçtiği için sadece müzik performansına bakmak yanlış olur. Ama malesef ses seviyesi konusunda bile iyi değil. Bunlar yetmezmiş gibi yazılımsal sorunları var. Engine 3 yazılımı devre dışı kalabiliyor. Bu yazılım devre dışı kaldığında ses seviyesi ve kalitesi iyice düşüyor.

Bir yıllık Arctis 3 kullanıcısı olarak, bu seriyi tavsiye etmiyorum. Alternatif modeller sizi daha memnun edecektir. Rahatlığı dışında Arctis serisinin bir olayı yok. Bazı Kablolu telefon kulaklıkları bile daha güzel müzik performansı veriyor. Oyun kulaklığı olarak geçtiği için sadece müzik performansına bakmak yanlış olur. Ama malesef ses seviyesi konusunda bile iyi değil. Bunlar yetmezmiş gibi yazılımsal sorunları var. Engine 3 yazılımı devre dışı kalabiliyor. Bu yazılım devre dışı kaldığında ses seviyesi ve kalitesi iyice düşüyor.
Ben de Arctis 3 2019 kullanıyorum fakat size katılmıyorum. Son derece memnunum kulaklıktan. Müzik dinlerken de oyun oynarken de tatmin ediyor.

Kingston Hyperx Cloud II Oyuncu Kulaklığını öneririm.Üstüne 150 TL kadar koysan alabilirsin gerçekten kaliteli bir kulaklık arkadaşlarımda var kendimde taktım efsane tavsiyem kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı