500TL Wireless mouse önerisi

MassakaaN

Hectopat
Merhaba öncelikle, 500TL gibi bir bütçem var SteelSeries Rival 3 Wireless almayı düşünüyorum. Sizce mouse nasıldır veya sizin herhangi bir Wireless mouse öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Rival 3 Wireless dışında önerim:
Şu an indirimde bayağı iyi bir fiyata düşmüş. Alacaksınız kaçırmayın bence.

Son düzenleme:

@TÇB

Merhaba öncelikle, 500TL gibi bir bütçem var SteelSeries Rival 300 Wireless almayı düşünüyorum. Sizce mouse nasıldır veya sizin herhangi bir Wireless mouse öneriniz var mıdır?

Galiba Rival 300 değil 3 diyecektiniz Rival 3 güzel fakat gecikmesi diğer kablosuzlara göre bir tık daha fazla ve şarzı çok hızlı bitiyor o 400 saat pil ömrü aslında yalan.

Arkadaşım bunu kullanıyor hiç memnun değil değiştirmeyi düşünüyor.
G305 kullanıyorum 5 aydır memnunum tek sıkıntısı batarya yerine pilli olması.

Arkadaşım bunu kullanıyor hiç memnun değil değiştirmeyi düşünüyor.
G305 kullanıyorum 5 aydır memnunum tek sıkıntısı batarya yerine pilli olması.

Kişiden kişiye değişir. Memnun olan da olmayan da olabilir. Burada tutuş ve el boyutu kilit nokta.

Eklemeyi unuttuklarım da var ekleyeyim bari.

El boyutu ve tutuş şeklini belirtin bu önerdiklerimden birini alın diyeyim size.

Rival 3 Wireless dışında önerim:
Şu an indirimde bayağı iyi bir fiyata düşmüş. Alacaksınız kaçırmayın bence.

Hocam mouse gayet güzel fakat optik değil de lazer olsaydı keşke. Ama alınır mı tabii ki. Fakat ben mouse hakimiyetine çok dikkat ediyorum diyorsanız, lazer mouse öneririm. Optik mouselerde kontrol bir hayli güçleşebilmektedir.

Hocam mouse gayet güzel fakat optik değil de lazer olsaydı keşke. Ama alınır mı tabii ki. Fakat ben mouse hakimiyetine çok dikkat ediyorum diyorsanız, lazer mouse öneririm. Optik mouselerde kontrol bir hayli güçleşebilmektedir.

Lazer ve optik sevme olayı kişiden kişiye değişir.

Biri lazer sensör ile oynayamazken optik ile oynar. Değişkenlik gösterir.

Geri
Yukarı