500W PSU 1050 Ti sisteme yeter mi?

300watt kaliteli bir PSU bile GTX 1050 Ti için gayet yeterlidir, zaten NVIDIA'nın önerdiği alt değer de bu. Ancak platoon, Hadron gibi markalar muazzam dandik ve verimlilik ile alakası olmayan bileşenler kullanıyor. Yani misal 600W bir platoon aldın, sana 250W'lık markalı bir PSU performansı verebilir. Bilgisayara vereceği donanım zararı da cabası.

PSU'ya kötü diyen arkadaşlar neden kötü açıklar mısınız?
Ya bırak onları. Ben 3 yaşımdan beri internetten oyunlar oynardım o zamanlar bilgisayar az kişide vardı ama babamda vardı her neyse o bilgisayarda markasız bir güç kaynağı vardı o markasız güç kaynağı yıllarca bana sorun çıkarmadı da sana mı çıkaracak? Al kullan 10-15 sene bir şey olmaz.

Ya bırak onları. Ben 3 yaşımdan beri internetten oyunlar oynardım o zamanlar bilgisayar az kişide vardı ama babamda vardı her neyse o bilgisayarda markasız bir güç kaynağı vardı o markasız güç kaynağı yıllarca bana sorun çıkarmadı da sana mı çıkaracak? Al kullan 10-15 sene bir şey olmaz.

Sorunsuzu almak mümkünken neden riske atsın?

Yahu neden durduk yere Kötü bir şey alsin daha iyisini almak varken? Sorun çıkmayacağı ne malum?

Yeni konular

Geri
Yukarı