GTX 1050 Ti sisteme 500W PSU yeter mi?

Hocam i5 9600KF bir tık daha iyi Ryzen işlemciden ancak Ryzen AM4 soket yani o soket güzel bir anakart alırsan 4.nesil de destekleyecek. Benim tercihim Ryzen olur.

Tamamdır hocam teşekkürler
Güçte sıkıntı olmaz ilerde upgrade yapmayacaksanız güzel bir PSU.

Yok kral upgrade yaptığımda yüksek psuyuda değiştiririm.
Teşekkür ederim yardımın için.

Farkındayım hocam anakartım hazır aslında onu 2 ay önceden sipariş etmiştim şimdi elime para geçti bende alayım dedım. İsterseniz onunda bir linkini atayım.
PSU da yeterli ama isterseniz PSU için maksimum bütçeyi belirtin, başka bir ürün önerebiliriz henüz almadıysanız.

PSU'da yeterli ama isterseniz PSU için maksimum bütçeyi belirtin, başka bir ürün önerebiliriz henüz almadıysanız.

Aslında PSU almak istemiyorum dedigim gibi durumlarda biraz sıkıntı var bizim ona ek para vermek istemıyorum bu yuzden aslında konu açtım yani ek para vermeme gerek var mı dıye sormak için.
PSU'da yeterli ama isterseniz PSU için maksimum bütçeyi belirtin, başka bir ürün önerebiliriz henüz almadıysanız.

Hocam anakarttan anlıyorsanız eğer ben o pin olayı falan varmış anlamam pek AMD Ryzen 5 3600X alacağım anakartımın linkini bıraksam siz yetip yetmiyecegini bana söyler misiniz acaba.

Linkini attığınız PSU varsa elinizde yeterli olacaktır tabii ki de.

Evet evet o var.Teşekkür ederim.
Linkini attığınız PSU varsa elinizde yeterli olacaktır tabii ki de.

MSI B450M PRO-M2 V2 AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3400 MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da hocam şu 16 GB 3200 MHz RAM'e ve alıcagım AMD Ryzen 5 3600X işlemciye yeter mi acaba?
Hocam tamam soruma cevap aldım ben konu kapanabılır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı