500W PSU önerisi

Cruciatus

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemim AMD A10 7870k ve 1050 Ti takacağım. Bendeki PSU yetersiz kalır diye minimum 500W PSU alacaktım. Biraz baktım, iki tane buldum. Biri Cooler Master, diğeri ise Hadron diye bir PSU.

Biraz arastirdim, herkes Hadron almayin, sisteminize yazik edersiniz, ben aldim duman çıktı, patladi falan diyordu.
Cooler Master'e baktim ben de. Sizce Cooler Master'i alayim mi, kaliteli mi?

Cooler Master'ın Hadron ile fiyat olarak kapışabileceği tek serisi Elite. O da berbat yine, bütçe verirsen biz önerelim.

@Cruciatus

Eski bir PSU, bütçe vermeni tavsiye ederim. Biz önerelim.

Cooler master rs 500 pcap j3 alacağım power bu.
Çok eski bir ürün olduğu belli. İkinci elden bulduğunuzu da varsayarsak 500W olarak sağlam kalabildiğine pek ihtimal vermiyorum. Muhtemelen bütçenize göre hareket ediyorsunuz ama güç kaynağı kolaya kaçılmaması gereken bir konudur.

Çok eski bir ürün olduğu belli. İkinci elden bulduğunuzu da varsayarsak 500W olarak sağlam kalabildiğine pek ihtimal vermiyorum. Muhtemelen bütçenize göre hareket ediyorsunuz ama güç kaynağı kolaya kaçılmaması gereken bir konudur.
Butcem cok az 200tl civari onun icin bunu seçtim temiz bir psu ise kullanilmazmi?
@Cruciatus

Eski bir PSU, bütçe vermeni tavsiye ederim. Biz önerelim.
Butcem cok az 200tl civari onun icin bunu seçtim temiz bir psu ise kullanilmazmi?

Bütçem cok az 200TL civari onun icin bunu seçtim temiz bir PSU ise kullanilmaz mi?

Az daha çıkıp bunu almaya çalış bari, 200 TL'lik PSU'lar güvenli değil sıfırda.

İkinci el de bakayım bari, bir şey bulursam atarım.

Seçtiğiniz ürün vasat. Bunu kabul edelim. Ürünün TR satış kanallarındaki aldığı yorumlara da baktığımızda eski olduğu anlaşılıyor. Üst seviye güç kaynaklarında bile 10 yıllık garanti verilmekte olup böylesine vasat bir ürünün uzun süre kapsamında "temiz" kalabilmesi bana çok mantıklı gelmiyor.

Geri
Yukarı