500W PSU R3 3300X ve RX 5500XT sistem için yeterli mi?

• Konuyu başlatan NaX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 962
500W yeterli ama hangi marka, hangi model? Gidip leş bir tane 500W alacaksan alma.

Ayrıca 5500 XT 4 GB 2200 TL? Ciddi mi o? Aynı paraya 1660 SUPER alınıyor, kesinlikle alma o kartı.

3300X de 1200 TL'ye pahalı, daha ucuza bulunuyor. Siz en iyisi sistem için bütçenizi belirtin.

Kaliteli bir PSU seçin ve mümkünse 550W altında kalmayın. Benim tavsiyem 600W 80+ bir PSU
Bu arada bu ekran kartına bakın. Arada 500 TL kadar fark var.

500W yeterli ama hangi marka, hangi model? Gidip leş bir tane 500W alacaksan alma.

Ayrıca 5500 XT 4 GB 2200 TL? Ciddi mi o? Aynı paraya 1660 Super alınıyor, kesinlikle alma o kartı.

3300X'de 1200 TL'ye pahalı, daha ucuza bulunuyor. Siz en iyisi sistem için bütçenizi belirtin.

Ekran kartini 1200 TL'ye aldm Gaming gecesinde
Kaliteli bir PSU seçin ve mümkünse 550W altında kalmayın. Benim tavsiyem 600W 80+ bir PSU

Ekran kartini 1200 TL'ye aldim Gaming gecesi de

Ekran kartini 1200 TL'ye aldim Gaming gecesi de

Çifte hesap mı kullanıyorsunuz? Konu açan farklı, cevap veren farklı. @NaX

1200 TL ise iyi.

PSU için ise bütçe belirtin o zaman.

Hesabim yazim kuralindan dolayi kisitlandigindan buradan cevap verme durumum oluştu

PSU icin Aerocool 500W kullancagm

Yeterli de daha iyi model alabilirseniz alın, Aerocool eh işte sayılabilecek bir PSU, sanırım VX modelinden bahsediyorsunuz.

Tamam, aynı şeyleri söyledim zaten. Çok iyi bir model değil, abuk subuk PSU'lardan iyidir ama paranız yetiyorsa attığımı alabilirsiniz.

Alamazsanız da bunu alın bari:

Tamam, aynı şeyleri söyledim zaten. Çok iyi bir model değil, abuk subuk PSU'lardan iyidir ama paranız yetiyorsa attığımı alabilirsiniz.

Alamazsanız da bunu alın bari:

Bu iyiymis bunu alabilirim fiyati bana uygun

Geri
Yukarı