502 Bad Gateway Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Yaklaşık 20 dakika önce Technopat'ta bir konuyu yeni sekme olarak açtığımda bu hatayı aldım. Birkaç sitede daha aldım. Telefonumda bir siteye girdiğimde bile oluyordu. Bilgisayarı ve modemi yeniden başlattım, sorun devam etti. Buna ek olarak Discord ve League of Legends'ı da açamadım bu süre dahilinde. League of Legends sorunu hala devam ediyor. Kendileri de hizmet durumu sayfalarında sorun olduğunu belirtmiş durumdalar. 1-2 dakikadır düzgün durumda. Aynı sorunu yaşayan var mı? Sorun ne olabilir?

Herkes yaşadı. LoL'de oyun kaybettiysen lig puanı gitmedi bu arada. :D

Aynı sorun. Yaklaşık 30-40 dk. önce yaşandı. Uşak ve İzmir'de.

Bende de aynıydı sanırım internette bir sorun vardı.
411405

Herkes yaşadı. LoL'de oyun kaybettiysen lig puanı gitmedi bu arada. :D
Konuya mesaj bile yaptım. Sorun çözüldükten sonra konu paylaşılmasın diye rapor etmiştim ama anlaşılmamış herhalde.

Yaklaşık 20 dakika önce Technopat'ta bir konuyu yeni sekme olarak açtığımda bu hatayı aldım. Birkaç sitede daha aldım. Telefonumda bir siteye girdiğimde bile oluyordu. Bilgisayarı ve modemi yeniden başlattım, sorun devam etti. Buna ek olarak Discord ve League of Legends'ı da açamadım bu süre dahilinde. League of Legends sorunu hala devam ediyor. Kendileri de hizmet durumu sayfalarında sorun olduğunu belirtmiş durumdalar. 1-2 dakikadır düzgün durumda. Aynı sorunu yaşayan var mı? Sorun ne olabilir?
Cloud Flare kullanan sunucuları çöktüğü için bazı sunucuların 502 hatası vermesi doğal.
Bende de aynıydı sanırım internette bir sorun vardı.Eki Görüntüle 411405
Hayır Cloud Flare sunucularında sıkıntı vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı