50CC kurye motor önerisi

Arif Oğuzhan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. A sınıfı ehliyetim yok sadece B sınıfı var. 125CC için yasa çıkmış ama ticari için kullanılmıyor. Ehliyet almak falan derken 2 ay geçer ve benim şu anda o kadar bekleyecek vaktim yok.

Bütçe olarak pek limitim yok. Kredi kartı ile taksitle alacağım, nakitim yok.
Aklımda JPN Mokka 50 var.

Hem görüntüsü hoşuma gitti, hem de ruhsatta 50CC ama gerçekte 125CC deniyor. Araştırdım fakat bu motor hakkında bilgi bulamadım.
Sizlerin tavsiyesi benim için değerli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 50CC ile kuryelik yaparsanız 3.günde motoru elinize alırsınız. Gerçekte 125CC denilenlere 80CC'ye çeviriyorlar çok çok az bir performans artışı oluyor onlarda da.

50cc ile kuryelik yapılmaz kardeş. En ölüsünden Honda Dio ile başlaman lazım. Onu da 110cc'ye yükseltebilirsin sonrasında.

Motoru çok sıkıştırmazsan VN50 Pro. Çanta işli al. Sıkıntı çıkmaz; yağını zamanında koy, motoru zorlama yeter ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. A sınıfı ehliyetim yok sadece b sınıfı var. 125CC için yasa çıkmış ama ticari için kullanılmıyor. Ehliyet almak falan derken 2 ay geçer ve benim şu anda o kadar bekleyecek vaktim yok.

Bütçe olarak pek limitim yok. Kredi kartı ile taksitle alacağım, nakitim yok.
Aklımda jpn mokka 50 var.

Hem görüntüsü hoşuma gitti, hem de ruhsatta 50CC ama gerçekte 125CC deniyor. Araştırdım fakat bu motor hakkında bilgi bulamadım.
Sizlerin tavsiyesi benim için değerli olacaktır.

Ehliyet al öyle kuryelik yap 50CC'li motorlar 3 günden sonra elinde kalır.

Dedikleriniz çok doğru 125cc daha mantıklı o zaman nasıl bir motor önerirsiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı