50'den aşağı ders olursa sınıfta kalınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Temel dini bilgiler dersinde 1 tane performans ödevini vermedim g yazdı. 1 yazılı 45 aldım eger 50 aşağı olursa bu ders taktir teşekkür alamayacak mıyım? Alırsam kaç almam gerekiyor diğer sınavda ve düz Anadolu lisesine geçmeyi düşünüyorum bu ders orada var mı?
Bu ders her okulda var. Seçmeli olarak okutulur. Bazı okullar seçer bazıları seçmez. Okuldan okula değişir.

Hocam peki hoca performans notu verince bende yeni okula gidince oarada bana performans notu verebilirler mi
Eski okulunda aldığın tüm notların yeni okuluna transfer olur. Eksik kalan notun varsa, yeni okulundaki öğretmenler eksik kalan notları verir. Tüm notların sisteme girilmiş bir şekilde nakil olursan, yeni okulundaki öğretmenler ekstradan sözlü-performans-yazılı notu vermez/veremez.

Dinden geçersiniz zor bir ders değil din hocaları da zaten genellikle yüksek sözlü girer.
Hocam zaten bu ay nakil aldım inşallah çıkacak yeni hocalar bana 100 verir galiba
Din hocalarının yüksek sözlü girmesi Ortaokulda olan bir şey. Lisede din hocaları da diğer ders hocaları gibi sınav notlarınızın en fazla 10-20 puan fazlasını verir. Yani sınavdan 40 alayım hoca bana sözlüden 100 versin diye bir şey yok.

Din hocalarının yüksek sözlü girmesi Ortaokulda olan bir şey. Lisede din hocaları da diğer ders hocaları gibi sınav notlarınızın en fazla 10-20 puan fazlasını verir. Yani sınavdan 40 alayım hoca bana sözlüden 100 versin diye bir şey yok.
Hocam yeni okuluma nakil çıktı ve ortalaması düşük olan dersim silinmişyit. Teşekkürler ....

Hocam yeni okuluma nakil çıktı ve ortalaması düşük olan dersim silinmişyit. Teşekkürler ....
Sağlık meslek olduğumdan birsürü dersim silindi 9 tane ders gitti :d

Arkadaşlar merhaba. Temel dini bilgiler dersinde 1 tane performans ödevini vermedim g yazdı. 1 yazılı 45 aldım eger 50 aşağı olursa bu ders taktir teşekkür alamayacak mıyım? Alırsam kaç almam gerekiyor diğer sınavda ve düz Anadolu lisesine geçmeyi düşünüyorum bu ders orada var mı?

Biz vallahi haydarpaşa lisesinde bile temel dini bilgiler görüyoruz sadece 9'lara özel olarak. Ama çerez ders 100 alması çok kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı