50Hz TV'de PlayStation 4 Pro kullanmak mantıklı mı?

SessizOyuncu35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde panasonıc TX-L42S20e marka bir TV var ve bildiğim kadarıyla 50Hz ekran değerine sahip. PS4 Pro ile oyun oynarken çok fazla bir fark yaratır mı? Önceden oyun oynarken ekran yırtılması oluyordu konsolun bağlı olduğu HDMI portunun modunu oyun olarak değiştirince düzeldi. Bazi oyunlarda problem olur mu yine de?

Arkadaşlar elimde panasonıc TX-L42S20e marka bir TV var ve bildiğim kadarıyla 50Hz ekran değerine sahip. PS4 Pro ile oyun oynarken çok fazla bir fark yaratır mı? Önceden oyun oynarken ekran yırtılması oluyordu konsolun bağlı olduğu HDMI portunun modunu oyun olarak değiştirince düzeldi. Bazi oyunlarda problem olur mu yine de?

50Hz gayet yeterli.

Hiçbir şey olmaz bende 60Hz Samsung M7 monitörde PS4 Slim kullanıyorum oyun modu diye bir şey var çok akıcı oldu.

Hiçbir şey olmaz bende 60Hz Samsung M7 monitörde PS4 Slim kullanıyorum oyun modu diye bir şey var çok akıcı oldu.
Hocam oyun modu beni screen tearing olayından kurtardı.Ayrica şunu farkettim sadece yırtılma değil aynı zamanda çözünürlük düşüktü sonra yükseldi ve görüntü TV ekranına tam oturdu.Cok Parlaktı parlaklığı kıstı baya ama normal parlaklığı elde etmek için TV menüsünden onu elle ayarladım kontrast birde renk modunu serin yaptım görüntü efsane oldu.

Hocam oyun modu beni screen tearing olayından kurtardı. Ayrica şunu fark ettim sadece yırtılma değil aynı zamanda çözünürlük düşüktü sonra yükseldi ve görüntü TV ekranına tam oturdu. Cok parlaktı parlaklığı kıstı bayağı ama normal parlaklığı elde etmek için TV menüsünden onu elle ayarladım kontrast bir de renk modunu serin yaptım görüntü efsane oldu.

O oyun modu çok fark ettiriyor ya bende de aynısı olmuştu şimdi oyun yağ gibi akıyor.

Geri
Yukarı