PlayStation 5 Pro beklemek mantıklı mı?

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Güzel bir PC'ye sahibim. Oyunlarla alakam sadece FIFA, GTA 5 ve PS özel oyunları. Onları da acelem yok, çıkınca oynarım diyorum. PS5 Pro istememin sebebi GTA 6 ile bundle şeklinde çıkacak denmesi. Şu an alsam zaten PC'de yapamayacağım çok şey yok. Sizce GTA 6 ile Pro modeli çıkar mı, yani beklemeye gerek var mı? Acelem yok nasılsa.

Bence zaten Ps5 varsa proya hiç gerek yok zaten Rockstar oyunlarını konsolda iyi optimize eder diye biliyorum sadece pc de beceriksizler. Ki GTA 6 çok ama çok büyük olursa ya aşırı uğraşırlar pc portu için yada başkasına yaptırırlar. Yani bence pc portu iyi olur ps5 de kasmaz.

Güzel bir PC'ye sahibim. Oyunlarla alakam sadece FIFA, GTA 5 ve PS özel oyunları. Onları da acelem yok, çıkınca oynarım diyorum. PS5 Pro istememin sebebi GTA 6 ile bundle şeklinde çıkacak denmesi. Şu an alsam zaten PC'de yapamayacağım çok şey yok. Sizce GTA 6 ile Pro modeli çıkar mı, yani beklemeye gerek var mı? Acelem yok nasılsa.
Bütçe derdin yok ise mantıklı, 55-60 Bin TL'den çıkacağı söyleniyor.

Bütçe derdin yok ise mantıklı, 55-60 Bin TL'den çıkacağı söyleniyor.
Az daha abartın hocam. 550-600$ olur konsol hadi 650$ olsun 2024 sonunda dolar 40₺ olsa bile ülke dışından almaya gidersen 25bine alırsın eğer buradan ithalatçı ürün alsan esnaftan üstüne 10bin koysa 35 bine bulunur teknomarkette 40 bin olur maksimum. Tabii ilk 3-4 ay karaborsada olacaktır yani ps5 pro 2024 sonunda çıkarsa Türkiyeden 2025 ortasında almak en mantıklısı. En rahat alacak tayfa PS5 ve Series X cihazını ilk alanlar şuan satsalar en az 7-8 bin lira kârdalar

Geri
Yukarı