50TL hoparlör önerisi

Donald the Great

Centipat
Yer
ТундЖелиград (Tunceligrad)
Daha fazla  
Öncelikle açıkça söyleyeyim, hoparlör çok önemli değil. Oyun oynarken, müzik dinlerken vs. kulaklık takıyorum. Oldu ki lazım olur diye hoparlör de almak istiyorum. Ama ben hoparlörden anlamıyorum, 30TL'lik var 90TL'lik var, bana öneride bulunabilir misiniz? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

50 TL değil ama Logitech S120 öneririm. 3-4 ay önce 60 TL falandı. Şimdi fiyatı yükselmiş biraz ama ben bayadır kullanıyorum. Sesi iyi veriyor ve dayanıklı.

50 TL değil ama Logitech S120 öneririm. 3-4 ay önce 60 TL falandı. Şimdi fiyatı yükselmiş biraz ama ben bayadır kullanıyorum. Sesi iyi veriyor ve dayanıklı.

Hocam hoparlöre o kadar vermek istemiyorum, zaten çok önemli değil ses kalitesi. Yani 30TL'lik ucuzlardan alsam hangi özellikler alçalacak?

Kesinlikle bunu almalısın. Eski hoperlörüm bunlardı ve tam bir fiyat performans ürünü. Şuan 120-150 TL arası satılıyor ama cidden her kuruşuna değer. Bu kadar uygun fiyatlı olup bu performansı veren başka hoperlör yok. Alacağın 50 TL'lik hoperlörü hiç alma daha iyi.

Hocam ihtiyacınızı karşılar diye umuyorum.
SNOPY SN-84 4W 1+1 Masa Üstü SPEAKER(S) 63,79 TL yerine 57,41 TL

Geri
Yukarı