50TL kulakiçi kulaklık önerisi

Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar. Cihazım 6S. Uzun süredir kullandığım LG QuadBeat 3 kulaklığımın ömrü doldurması sonucu yeni bir kulaklık arayışına girdim. iPhone kulaklığım var lakin kulağım küçük olduğu için çok fazla canımı yakıyor. Buna bir çözüm de bulamadım. Çözümü varsa onu, yok ise 50-55TL arası kulaklık önerirseniz sevinirim. Ne kadar F/P olursa o kadar iyi.

[BGCOLOR=transparent]Baktığım modeller,[/BGCOLOR]
Xiaomi Mi Piston Basic Fresh Edition
JBL C100SI.

Yakın zamanda bende kulaklık almak için konu açmıştım. JBL C100SI önerdi bir arkadaş. Hafta sonu aldım bu yana bir rahatsızlık söz konusu değil. Saatlerce kullanmama rağmen kulağımı ağrıtmadı. Ses konusunda bassları çok güzel veriyor ama ince seslerde tizlerde bazen güzel gelmiyor. Ama tavsiye ederim.

Yakın zamanda bende kulaklık almak için konu açmıştım. JBL C100SI önerdi bir arkadaş. Hafta sonu aldım bu yana bir rahatsızlık söz konusu değil. Saatlerce kullanmama rağmen kulağımı ağrıtmadı. Ses konusunda bassları çok güzel veriyor ama ince seslerde tizlerde bazen güzel gelmiyor. Ama tavsiye ederim.
Şu an o modele bayağı yakınım. Çarşamba gününe kadar fikrim değişmez bir teknomarketten ise alacağım. Fiyatlar internet ile aynı neredeyse.

Bim marketinden ürün önereceğim aklıma gelmezdi. :) 40TL Sony MDR-EX155Ap alabilirsiniz. Yurt dışında çok beğenilen ve Türkiye de satılmayan bir model.

bim-20-nisan-2018-sayfa1.jpg

Sony konusunda büyük endişelerim var. M5 cihaz kullanmıştım, içinden çıkan kulaklık 1 hafta sonra cortladı. Yine aynısı olsun istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı