50TL Kulaklık Önerisi

Alike07

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Taraftar - Holigan - Armaya sevdalı
Öncelikle oyun için alacağım. H1Z1, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum mikrofon lazım oluyor H1Z1 için bende bir kulaklık almaya karar verdim.

50TL bütçem var üstüne pek çıkmam. Gözlemlerime, araştırmalarıma ve yorumlara göre;

Snopy Rampage SN-R2 Siyah/kırmızı Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Kulaklık için karar verdim diyebilirim. Bu kulaklığı kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
Fakat bu paraya daha iyisi varsa yoruma belirtirseniz sevinirim. Mikrofonu iyi olması ve rahat olması gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
PHILIPS SHM1900/00 MİKROFONLU HİFİ KULAKLIK Bu ürünü öneririm.
Snopy kulaklıkların malzeme kalitesi kötüdür, tavsiye etmiyorum.
Katılmıyorum en azından SN-R1 için. Ben adlığım için de savunmuyorum SN-R1 i. Göründüğünden daha kaliteli eline alınca dandik plastik parçası gelmiyor ve fiyatını hak ediyor ayrıca oyuncu kulaklığı senin attığın kulaklık headset diye geçiyor. SN-R1 ise oyuncu kulaklığı diye geçiyor. Tabi arkadaş bi baksın hangisi kaliteli ise onu alsın. Snopy markası çok kaliteli bi marka değil ama SN-R1 ürünü fiyatına göre gerçekten kaliteli çıktı.

Dediğiniz şey gerçekten çok saçma. O zaman ben de bir kulaklık alıp ismini "En İyi Kulaklık" yapayım, içinde kullandığım parçalar fiyat olarak yakın olan kulaklıklarla aynı olsa da millet bunu alsın çünkü en iyi kulaklık diye geçiyor.
Ayrıca aldığınız bir ürünün kalitesi elle tutularak anlaşılmaz, belirli kalite kontrol testleriyle gerçekleşir bu. Philips'de Snopy'den daha iyi kalite kontrol testleri yapılır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı