50TL termal macun önerisi

Arkadaşlar işlemciniz ile inanılmaz işler yapmıyorsanız fiyat performans olduğu için attım kalitesi gayet iyi ben 3D render alıyorum işlemci sıcaklığı 70'i görmüyor sıvı soğutmanın etkisi de var tabii fakat fiyatına göre iyi yani.

Arkadaşlar işlemciniz ile inanılmaz işler yapmıyorsanız fiyat performans olduğu için attım kalitesi gayet iyi ben 3D render alıyorum işlemci sıcaklığı 70'i görmüyor sıvı soğutmanın etkisi de var tabii fakat fiyatına göre iyi yani.

Fiyatına göre iyi olabilir ama daha iyileri var, sorun orada.

Çocuğuna kalması için almıyor termal macunu. 4.3 w/mk = çöp.

Her şey termal iletkenlik değil yalnız.
Gd900 ile arctic mx4 arasinda sadece 1-2 derece fark var o kadar kaliteli bir macun.
Hatta bu testte daha iyi çıkmış mesela.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-05-31-22-41-17-554_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2021-05-31-22-41-17-554_com.google.android.youtube.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 30
Aynısı kullandım sonuçlar çok iyiydi ama sadece 1 hafta boyunca. Etkisi hemen geçiyor alınmaz.
Her şey termal iletkenlik değil yalnız.
Gd900 ile arctic mx4 arasinda sadece 1-2 derece fark var o kadar kaliteli bir macun.
Hatta bu testte daha iyi çıkmış mesela.
En kalitesiz termal macun ile kaliteli macun arasında fazla fark olmuyor ilk sürüşte. Farkı ilerleyen zamanlarda görüyorsun. MX-4 1 sene dayanırken o kalitesiz termal macundan 1-2 hafta sonra eser kalmaz.

18 ay kullanip hala aynı değerleri alan bir adam var YouTube'da GD900 ile. Bence 18 ay bayağı bayağı yeterli.

Aynı macunu 3 yıl kullananda var. Dandik macun 1 ayda etkisini kaybederken kaliteli macun uzun süre etkisini kaybetmez. Amaç sadece kullanmak olsa 5 TL'ye bilgisayarcıdan alır isterse 4 yıl kullanır ama 1 hafta içinde ısınmaya başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı