51. bölge teorileri

Dışarıdan bakınca sıradan bir üs ve askeri bölge gibi görünsene alt katlarında birtakım deneylerin olduğuna inandığım bölge. Uzaylı veya herhangi başka bir deney sıradan bir yer değildir diye tahmin ediyorum.

Bunun üzerinden yıllardan beridir dönene saçma muhabbetleri anlamıyorum. Yahu arkadaş askeri bölge işte. Dahası var mı? İyi ekmeğini yedi millet bunun.

Gizli değil ki orası 7'den 70'e neredeyse herkes biliyor. E o zaman orada gizli deney falan olmaz herkesin bildiği bir yerde.

Bir dağda keskin nişancı var. Sana o dağda bir keskin nişancı olduğunu söylediklerinde o keskin nişancı görebiliyor musun şak diye? Hayır. O dağda keskin nişancı olduğunu bilmen o keskin nişancının gizli olmadığı anlamına gelmez.

Bir dağda keskin nişancı var. Sana o dağda bir keskin nişancı olduğunu söylediklerinde o keskin nişancı görebiliyor musun şak diye? Hayır. O dağda keskin nişancı olduğunu bilmen o keskin nişancının gizli olmadığı anlamına gelmez.
Hocam burada keskin nişancıyı tam olarak 51. Bölge olarak mı düşünüyoruz? O zaman gayet görülebilir oluyor. Eğer yerini bilmeselerdi dediğiniz doğru.

Gizli değil ki orası 7'den 70'e neredeyse herkes biliyor. E o zaman orada gizli deney falan olmaz herkesin bildiği bir yerde.

E Çernobil'de aynı şekilde birçok kişi biliyor ama bazı bölgelerinde çalışmalar sürdüğünden bilgi verilmiyor ve insanlar alınmıyor. Bu olayda böyle. Oranın içini ve ne dolaplar döndüğünü yetkililer harici kimsenin bilebileceğini sanmıyorum.

Hocam burada keskin nişancıyı tam olarak 51. bölge olarak mı düşünüyoruz? O zaman gayet görülebilir oluyor. Eğer yerini bilmeselerdi dediğiniz doğru.

Sen sadece tahmin yürütebilirsin. Göremiyorsun. Yerini bilmiyorsun. Anla artık. O bulunduğu bölge beladan büyük bilmiyorum ama bayağı bir büyüktür herhalde.

Geri
Yukarı