5100 ₺ PC Toplama

Recep Baltaş'a söyle, ben toplamadım. ;)
Ya dostum bak ben hep Ryzen tabanlı sistem toplayanlara bakıyorum hep Gigabyte ve ASRock markalı anakartları yazıyorlar.

Neyse arkadaşımız benim sistemi alsın gitsin bide senin o 128GB SSD tavsiyen sistem için biraz kötü gibi çünkü bu arkadaşımız yüksek bütçeli sistem topluyor hatta sınırları zorlasan 500GB SSD bile takarsın sisteme :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya dostum bak ben hep Ryzen tabanlı sistem toplayanlara bakıyorum hep Gigabyte ve ASRock markalı anakartları yazıyorlar.

Neyse arkadaşımız benim sistemi alsın gitsin bide senin o 128GB SSD tavsiyen sistem için biraz kötü gibi çünkü bu arkadaşımız yüksek bütçeli sistem topluyor hatta sınırları zorlasan 500GB SSD bile takarsın sisteme :D
Boş ver Pantheon toplasın.

5100 TL çok arada bir fiyat gibi kalmış. Normalde GTX 1070 takarsın bu bütçeye fakat monitör bütçeni aşacak. Bence bütçeni biraz daha arttır yapamazsan bütçeni düşürmek daha mantıklı olacak. Son olarak Toprak arkadaşımızın attığı sistemleri önermem.

@Silinen üye Öncelikle nedir bu acele? Alsın, al, sürekli bir emirler felan. Sürekli yanlış yapıp sonra pardon demek nedir yani. Burda adam senin önerdiğini görüp alsaydı, sonra senin pardon demen neyi düzeltecekti? Kesin bilginiz yoksa lütfen kimseye öneride bulunmayın. Çok ciddi konular bunlar.

V1.jpg

Viewsonic 144Hz 24" 1ms Monitör 1250TL = 5450TL.
75Hz bana yeter dersen aşağıdaki sisteme bakabilirsin.

V2.jpg

Viewsonic 23,6" (24) 1ms 75Hz Monitör: 700TL = 5070TL

Bütçene bağlı biraz anlayacağın. :)

@Pantheon
Cidden çok teşekkür ederim. Son bir sorum olacaktı.
Ben bunları alırken parayı nakit vereceğim. O yüzden peşin aldığım için herhangi bir indirim verirler mi?

Öyle toplu bir alım yapmadığım için bilemiyorum. Sormak lazım, pek bir şey beklemeyin yine.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı