512 GB SSD önerisi

madafakir

Hectopat
Daha fazla  
Anakart modeli LNVNB161216 olan laptopum için (Lenovo Legion 5 15arh05h modeli) için 512 GB SSD arıyorum. Çok hakim olduğum konular değil beni bir son kullanıcı olarak düşünün. M.2 SSD sanırım daha hızlı olan versiyonu oluyor. Oyunlarda sorun yaratmayacak bir SSD olsun bana yeter. F/P ürünü kronik sorunları olmayan bir SSD önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kioxia SSD kullanıyorum 512 GB ve gayet memnunum. Herhangi bir sıkıntıda yaratmadı.

Kioxia SSD kullanıyorum 512 GB ve gayet memnunum. Herhangi bir sıkıntıda yaratmadı.
Cevabınız için teşekkürler. Şimdi ürün özelliklerine baktım da mevcut ssd ile m2 yuvası dolmuş mu oluyor? Toplam kaç adet m2 ssd yuvası var bu laptopta? Halihazırda sk hynix hfs512gd9tni-l2a0b model ssd takılı görünüyor. Ben toplamda 1tb m2 ssd elde etmek için mevcut ssd'yi çıkarmalı mıyım?

Dosya Ekleri

• 6.png
    6.png
    206,3 KB · Görüntüleme: 23
Cevabınız için teşekkürler. Şimdi ürün özelliklerine baktım da mevcut SSD ile M.2 yuvası dolmuş mu oluyor? Toplam kaç adet M.2 SSD yuvası var bu laptopta? Halihazırda SK Hynix HFS512GD9TNI-L2A0b model SSD takılı görünüyor. Ben toplamda 1TB M.2 SSD elde etmek için mevcut SSD'yi çıkarmalı mıyım?

2 tane görünüyor.

Eğer 2 adet yuva varsa 2. SSD olarak alabilirsiniz. Fakat 1 adet M.2 SSD yuvası var ise 1 tane 1TB M.2 SSD almanız gerekiyor. Kaç slot olduğunu YouTube'dan falan bakarak öğrenebilirsiniz. Uygulaması vs var idi şu an hatırlamıyorum.

Cevabınız için teşekkürler. Şimdi ürün özelliklerine baktım da mevcut ssd ile m2 yuvası dolmuş mu oluyor? Toplam kaç adet m2 ssd yuvası var bu laptopta? Halihazırda sk hynix hfs512gd9tni-l2a0b model ssd takılı görünüyor. Ben toplamda 1tb m2 ssd elde etmek için mevcut ssd'yi çıkarmalı mıyım?

Üzerindeki M.2 SSD kalabilir, diğer yuvaya SATA SSD alabilirsin.

Satıcısı n11 olan 500 GB 870 Evo al 1699 TL ama 200 lira kupon verdiği günler alıp 1500 TL ye alabilirsin. N11 üzerinden diğer satıcılardan alma satıcısı n11 olanda almalısın diğerleri sahte satıyor.

1250 liralık SSD önerilmiş sana 250 lira daha katıp adam gibi kendini kanıtlamış uzun ömürlü üzmeyecek bir SSD almak daha mantıklı. Fiyat 1699 ama n11 de 1500 lira üstüne 200 lira kupon veriyor bazı günler o günlerden birinde fiyatı 1500 TL ye indirebilirsin. Samsung 870 Evo MZ-77E500BW 2.5" 500 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri

Yeni konular

Geri
Yukarı