512GB SSD önerisi

James Eşek önermem, problem yaşayan insanların sayısı çok. Bütçe yetmiyorsa Kingston alınabilir.
Eşşek iyidir. Ben 2 tane eşşek aldım gayet güzellerdi ve halen kullanmaktayım.
*M2 slotumda şuanda Adata XPG SX8200 Pro 256GB M.2 PCIe mevcut,
** Yedek olarak Sata 3.0 James Donkey 480 gb kullanıyorum.
*** Kingston v300 240 gb 450/450 de güzel seçim olabilir.(Notebokumda kullanıyorum)

Eşşek iyidir. Ben 2 tane eşşek aldım gayet güzellerdi ve halen kullanmaktayım.
*M2 slotumda şuanda Adata XPG SX8200 Pro 256GB M.2 PCIe mevcut,
** Yedek olarak Sata 3.0 James Donkey 480 gb kullanıyorum.
*** Kingston v300 240 gb 450/450 de güzel seçim olabilir.(Notebokumda kullanıyorum)
Bakınız. Başka konularda var. Bence riske girilmez, alırım Samsung geçerim. Bütçe yetmiyorsa Kingston alırım geçerim.

SATA SSD almak zorundamısın? M.2 SSD al kafan rahatlasın M.2 tarafında sana önerim ADATA XPG SX8200 veya SX6000.M.2 almak istemiyorum dersen Crucial BX500 480GB ve ya Sandisk SSD Plus Sabit 480 GB alabilirsin.

SATA SSD almak zorundamısın? M.2 SSD al kafan rahatlasın M.2 tarafında sana önerim ADATA XPG SX8200 veya SX6000.M.2 almak istemiyorum dersen Crucial BX500 480GB ve ya Sandisk SSD Plus Sabit 480 GB alabilirsin.
Crucial BX500 çok yüksek sıcaklıklarda çalışan bir SSD, daha dün bununla ve ömür sıkıntısı ile ilgili bir konu açıldı Sosyalde.

Bakınız. Başka konularda var. Bence riske girilmez, alırım Samsung geçerim. Bütçe yetmiyorsa Kingston alırım geçerim.
Merhaba,
Konuyu daha önceden okumustum, lakin elektronik işinin tamamen şans olduğuna inananlardan biriyim. Bir kaç forumlarda iyi yorumları okuyupta almıstım. Hatta incehesap 2 üstü aldırmıyordu ki bende 2 adet kardeşime , 2 adet babama ,2 adette kendım üzeribden hesap açtırdım 6 tane almıstım. Tüm arkadasların notebooklarına takıp bu işten parada kazandım ve hiç bir sorun yok şuanda kullananlarda.
Aşağıdaki Ssdleri kullanma fırsatım oldu ve kullanmakta olduklarımda var halen daha;
*Kingston V300 240 gb
*Kinsgton A400 120 gb
*Adata Su650(Hiç sorun yaşamadım 120 & 240 )
*James Donkey 240 ve 480 gb (şuan aktif olarak notebook ve masaüstü yedek makınamda kullanıyorum)
*Crucial 240 bx500 ( çok ısınıyor hatta tavsiye etmem) 240 da 480 da kullandım sattım.
*Şuanda Xpg Aadata 256 m2 ssd kullanıyorum bundanda memnunum;

Not: Kullandığım ve elimde olmayan hddlerim hiç memnun olmadığım için değil bu işten para kazandığım için sattım. Yukarıdaki listede bulunan cihazlarda hiç sorun yaşamadım. Crucial ısınma sorunu dısında.

Konuyu açan arkadaşa kesınlikle ve kesinlikle m2 tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• XPG.PNG
    XPG.PNG
    14,8 KB · Görüntüleme: 26
  • XPG CRYSL.PNG
    XPG CRYSL.PNG
    11,7 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba,
Konuyu daha önceden okumustum, lakin elektronik işinin tamamen şans olduğuna inananlardan biriyim. Bir kaç forumlarda iyi yorumları okuyupta almıstım. Hatta incehesap 2 üstü aldırmıyordu ki bende 2 adet kardeşime , 2 adet babama ,2 adette kendım üzeribden hesap açtırdım 6 tane almıstım. Tüm arkadasların notebooklarına takıp bu işten parada kazandım ve hiç bir sorun yok şuanda kullananlarda.
Aşağıdaki Ssdleri kullanma fırsatım oldu ve kullanmakta olduklarımda var halen daha;
*Kingston V300 240 gb
*Kinsgton A400 120 gb
*Adata Su650(Hiç sorun yaşamadım 120 & 240 )
*James Donkey 240 ve 480 gb (şuan aktif olarak notebook ve masaüstü yedek makınamda kullanıyorum)
*Crucial 240 bx500 ( çok ısınıyor hatta tavsiye etmem) 240 da 480 da kullandım sattım.
*Şuanda Xpg Aadata 256 m2 ssd kullanıyorum bundanda memnunum;

Not: Kullandığım ve elimde olmayan hddlerim hiç memnun olmadığım için değil bu işten para kazandığım için sattım. Yukarıdaki listede bulunan cihazlarda hiç sorun yaşamadım. Crucial ısınma sorunu dısında.

Konuyu açan arkadaşa kesınlikle ve kesinlikle m2 tavsiye ederim.
Yorumlarınız için teşekkür ederim Intel M2 ssd önerirmisiniz onlarında fiyatları uygun ama

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı