5190 TL APU sistem toplama

Herkes öyle diyor başka sistem yazıyorum o paraya daha iyi sistem toplanır toplayın hocam o zaman.

Hocam ama önerim RTX 3000 serisini beklemeniz. O zaman alın alacaksanız. Paranızıda dolar kurundan etkilenmemesi için dolar yapın bekleyin derim ben ama şimdi almak isterseniz iyi bir PC toplayabilirim size.

Hocam ama önerim RTX 3000 serisini beklemeniz. O zaman alın alacaksanız. Paranızıda dolar kurundan etkilenmemesi için dolar yapın bekleyin derim ben ama şimdi almak isterseniz iyi bir PC toplayabilirim size.
Toplarsanız güzel olur ama 8000' i gecmemeye çalışın teşekkürler.
Hocam apu sistem diyorum. Rog strix 2060 düşünüyorum onu ekleyince fiyat o civarı çıkıyor ayrıca 3000 serisinede bakabilirim.
Gülücük atan arkadaş bilgi sahibi olsam yazmazdım bilgi almak için yazdım ve öğrendim komik olan nedir?

Arkadaşlar sistem toplamayı düşünüyorum ama ekran kartı ile 9 -10 bin TL civarı oluyor. Ben de ekran kartını sonradan almayı düşünüyorum.
ETS 2 - Zula olursa GTA 5 oynamayı düşünüyorum. Sistemim şöyle;
Ryzen 5 3600.
ASUS TUF B-450M Pro Gaming.
Samsung 860 Evo 500GB SSD.
Corsair vs650.
MSI Mag Forge 100R.
G.Skill DDR4 2x8 3600MHz Trident Z veya.
G.Skill Ripjaws V 2x8 3200MHz.
Sistem bu şekilde RAM 3600 MHz olursa 5446TL.
3200 MHz olursa 5190TL oluyor. RAM'leri 8 GB'de alabilirim. 8 GB'de oyun oynayabilirsem 8 GB olabilir.

Nereden başlayayım bilmiyorum, RTX 2060'ın RTX2070 kadar pahalı olan modelini almak istemene mi üzüleyim?
R5 3600 ile APU sistem yapmaya çalışmana mı? Yoksa ekran kartı bile koymadan 1800 liralık işlemcili sistemi 5200 liraya toplamana mı? Buradaki arkadaşlar sana çok güzel sistemler önermişti oysa ki, en iyi sistemi çıkarmak için uğraşmıştık. Bu, 5000 lira sistem toplama konusunu üçüncü kez açışın falan herhalde. Yine dinlemezsin sen bizi. Önceki konuda da aynısını yazdın. O kadar konuşuyorsanız toplayın diye, üç-beş kişi senin sisteminden çok daha iyi sistemler topladı ama umurunda değil, cevap bile yazmıyorsun.

Geri
Yukarı