520 TL'ye uygun ekran kartı önerisi ?

goodtofell

Kilopat
Arkadaşlar bana 520 TL'yi geçmeyecek şekilde bir ekran kartı önerirmsiniz ? VGA girişli monitörlerde dalgalanma vb sorunlar olmayan bir kart. %25 indirimli olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam VGA girişli monitörde dalgalanma olmayacak öyle bir olay yok maalesef. Bu saatten sonra aynı ben gibi VGA monitör kullanıyorsan çekeceksin çilesini. DVI'lı monitör almadığım içim kafamı dağlara taşlara vuruyorum...

Ya bende oldukça uzun bir zaman DVI-VGA dönüştürücü ile kullandım ama hiç dalgalanma falan yaşamadım nedense.
Şuan çok daha iyi bir monitörüm var çok şükür.

Bu ekran kartının yanına iyi bir monitör lazım, şimdiden biriktirmeye başlayın derim.

Zaten sürekli olmuyor ki... Simsiyah ekranlarda veya yoğun sahnelerde, ekran kartı yükteyken oluyor o da uzun süre sonra... Ayrıca kaliteli bir kabloyla minimium seviyeye indirebilirsin dalgalanma olayını...

Teşekkürler. Birde birşey soracağım. BU GTX660 serisindeki GTX 660 TOP ne farkı var bu kartlardan ?

Edit : Bu önerdiğiniz kart DX11. İleride sorun yaşarmıyım ? Hani DX11.1 destekli oyunlar filan çıkarsa ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha iyi soğutma ve benzeri farklar. Ben pek sorun yaşayacağını düşünmüyorum ama sen 11.1 olsun istiyorsan bunu al:
POWERCOLOR HD7870 PCS+ EZ GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı