5200 TL Vatan'dan sistem toplama

Arkadaşlar merhaba Vatan Bilgisayar'dan 5174 Tl'ye sistem topladım nasıl olmuş eksiğim varsa söyleyebilir misiniz?

Screenshot_5.jpg

witcher 3
forza horizon4
ac odyssey
bf5
metro exodus
gibi oyunlar oynayacağım fps değeri minimum/maksimum kaç söyleyebilir misiniz (ortalama)?

Arkadaşlar merhaba Vatan Bilgisayar'dan 5174 Tl'ye sistem topladım nasıl olmuş eksiğim varsa söyleyebilir misiniz?

Eki Görüntüle 540448
witcher 3
forza horizon4
ac odyssey
bf5
metro exodus
gibi oyunlar oynayacağım fps değeri minimum/maksimum kaç söyleyebilir misiniz (ortalama)?
Amaç oyun ise bu şekilde almanız daha iyi olur.
Screenshot_2020-04-19-21-06-52-730_com.android.chrome.jpg

Seçtiğiniz sistemde kasa ve ekran kartı iyi değil. R5 3600 stokları da bittiği için işlemciyi 2600 seçip o bütçeyi kasa ve ekran kartına aktardım. Fiyat 5030TL tuttu.

Amaç oyun ise bu şekilde almanız daha iyi olur.
Eki Görüntüle 540459

Seçtiğiniz sistemde kasa ve ekran kartı iyi değil. R5 3600 stokları da bittiği için işlemciyi 2600 seçip o bütçeyi kasa ve ekran kartına aktardım. Fiyat 5030TL tuttu.
Mantıklı kardeşim aslında ekran kartı ve kasa kötüydü teşekkürler...

Biraz daha para ekleyip bu sistemi tercih edebilirsin. Gayet güzel bir F/P ürünü.
Daha yeni görmüştüm 850 dolar yazıyodu videoda hatta olabilir ama parayı zar zor toplayabildim o zamana kadar almazsam gözden geçirebilirim teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı