[Alındı] Vatan'dan i5-4460 ve GTX970 Tabanlı Sistem

Anakart : MSI H97 Pc Mate
İşlemci : İ5 4460
Ram : GSKILL Ripjawx tek modül 8GB Ram ( Tek modül almam ilerde artırırım diye )
Ekran Kartı : MSI GTX970 Gamıng 4G
SSD : Samsung Evo 120GB
Hard Disk : WD Blue
Dvd : Pıoneer Dvd Yazıcı

Kasa & Güç Kaynağı : Corsaır Graphıte 230T 80+ 650W
Monitör : Asus VS229 ( 1920x1080 / HDMI )

Bu sistemi topladım arkadaşlar AKK yüzünden fazla oyun indiremedim ay başında oyun testlerinide yaparım.

Vatan'dan da bahsetmek isterim. Forumda pek iyi bilinmiyor Vatan bilgisayar ama ben sistemi hazırladım, gittim aldım, güzel toplamışlar. Fan pinleri takılı, kablo yönetimi var. Aklında şüphe olan varsa ben Topkapı şubesinden toplattım, memnunum.

Resimler : IMG_20150621_233951.jpg

IMG_20150621_182027.jpg

IMG_20150622_092741.jpg

vEqdJp (1920 x 1440).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben @meraklıgamer yarına kadar yazı haklarım kısıtlandıgı için facebooktan giriş yaptım sorular için
Hayırlı olsun. Oyun testlerinizi bekliyorum.
En kısa zamanda yapacagım

İyi günlerde kullanın. Ne kadar tuttu ?
3800 küsüratıda var

Kablo düzeninin olduğunu pek sanmıyorum .

Dağınık olduguna bakmayın ben pin girişlerini felan kontrol ederken oldu sosyal de arkadaşlar fanların pinlerini size bırakıyorlar diye espiriler yapıyorlardı bende garanti olsun diye baktım bakarkende görüntü ortaya çıktı dağıttım biraz :)

Keşke işlemci içinde soğutucu alsaydın. :) Hayırlı olsun. :)

OC yapmayacagım ve AMD bir işlemci tercih etmedğimden stok soğutucu yeterli olur diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı