53 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
53000

AxeLT

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda masaüstü bilgisayardan laptopa geçiş yapacağım. Pek bir bilgim olmadığı için buraya sorayım dedim. Aklımda linkini attığım bu model vardı ancak alınmaz diyenler olmuş. O yüzden emin olmak için yeni konu açayım dedim. Bu arada yurt dışından getirtme imkanım var. Eğer yurt dışında daha uyguna bulunabiliyorsa benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Bu arada konu onaylanmadan önce bunu buldum: Amazon.co.uk

Aralarındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor acaba?

Son düzenleme:
150W'lık 3070 Ti laptop var çok uygun ve çok sevdiğim ama atarsam küfür ederler adamın bütçesi 50 bin lira niye 35 bin liralık laptop atıyorsun diye

150W'lık 3070 Ti laptop var çok uygun ve çok sevdiğim ama atarsam küfür ederler adamın bütçesi 50 bin lira niye 35 bin liralık laptop atıyorsun diye.

Atabilirsin hocam. Bakarsın onu alırım. Sırf bütçem 50 bin diye 50 binlik laptop alacak halim yok.

150W'lık 3070 Ti laptop var çok uygun ve çok sevdiğim ama atarsam küfür ederler adamın bütçesi 50 bin lira niye 35 bin liralık laptop atıyorsun diye
Konu sahibi görsün alternatifleri karar verecek olan o diycem ama 3070 bildiğim kadar ile 4060 seviyesinde bir kart. Pek mantıklı olmayabilir.

Benden de bir alternatif.

Ederim :D

Yakın zamanda masaüstü bilgisayardan laptopa geçiş yapacağım. Pek bir bilgim olmadığı için buraya sorayım dedim. Aklımda linkini attığım bu model vardı ancak alınmaz diyenler olmuş. O yüzden emin olmak için yeni konu açayım dedim. Bu arada yurt dışından getirtme imkanım var. Eğer yurt dışında daha uyguna bulunabiliyorsa benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Bu arada konu onaylanmadan önce bunu buldum: Amazon.co.uk

Aralarındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor acaba?

Bütçe çıkarsa al.

Geri
Yukarı