53 TL Steam indirimlerinde oyun önerisi

Bir kişi sizin olduğunu iddia etmiş adam da ona hediye atmış.

O şimdi o oyunu birine mi atmış bana atacak kişi?

Hocam gönül ister ki herkese bir şeyler hediye edebilelim ama maalesef zengin değilim :) Forumu çok sevdiğimden bir kişiye böyle bir jest yapmak istedim sadece bir arkadaşımıza hediye edebilecek bir imkanım vardı ona da dün gece söz verdim ve söz verdiğim gibi hediyesini gönderdim. Belki bu tür bir şey yapmak isteyen başka bir arkadaşımız da olur iyilik bulaşıcıdır inşallah siz de böyle bir şeyle karşılaşırsınız

Nasıl inanabiliyorsun kanka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haydaa yanlış kişiye gitti hediye.

Raporlayın arkadaşı ya aynı kişiler yada dolandırıldı.
Mesajların bir kısmı silinmiş. Dün bu arkadaşımız için yorumu yapmıştım daha sonra cevap vermeyince yine konu altında başka bir arkadaş ricada bulundu. Ben de bu konu sahibi arkadaş eğer mesaja dönmezse onun yerine o arkadaşa hediye için söz verdim. Öğlen 4 gibi konu altındaki söz verdiğim arkadaş, konu sahibi arkadaşın benim mesajıma dönmediğini söyleyince (ben de baktım dönmemisti) ben de söz verdiğim için o arkadaşa hediye ettim oyun

Mesajların bir kısmı silinmiş. Dün bu arkadaşımız için yorumu yapmıştım daha sonra cevap vermeyince yine konu altında başka bir arkadaş ricada bulundu. Ben de bu konu sahibi arkadaş eğer mesaja dönmezse onun yerine o arkadaşa hediye için söz verdim. Öğlen 4 gibi konu altındaki söz verdiğim arkadaş, konu sahibi arkadaşın benim mesajıma dönmediğini söyleyince (ben de baktım dönmemisti) ben de söz verdiğim için o arkadaşa hediye ettim oyun.

Tamam.

Canın sağ olsun, yapacak bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam

Canın sağ olsun yapacak bir şey yok

Keşke biraz erken dönseydin mesaja be kanka. Çocuk sen olduğunu iddia etmedi yanlış anlaşılma olmasın. Dün gece konuya o da cevap verdi bana da atar mısın gibilerinden ben de dedim ki (seni kast ederek) arkadaş eğer benim mesajıma cevap vermezse söz sana göndereceğim diye. Sen de mesaja öğlen 4'e kadar cevap vermediğin için o arkadaş da seni kast ederek mesaja dönmediğini söyledi ben de baktım yazmamıştın ben de söz verdiğim için o arkadaşa attım

Keşke biraz erken dönseydin mesaja be kanka. Çocuk sen olduğunu iddia etmedi yanlış anlaşılma olmasın. Dün gece konuya o da cevap verdi bana da atar mısın gibilerinden ben de dedim ki (seni kast ederek) arkadaş eğer benim mesajıma cevap vermezse söz sana göndereceğim diye. Sen de mesaja öğlen 4'e kadar cevap vermediğin için o arkadaş da seni kast ederek mesaja dönmediğini söyledi ben de baktım yazmamıştın ben de söz verdiğim için o arkadaşa attım

Yok kanka, canın sağ olsun yeter.

Geri
Yukarı