535 TL ikinci el ekran kartı tavsiyesi

550 TL'ye GTX 750 Ti alınmaz. 400 TL verilir en fazla o karta. Benim önerim PSU yenilemeye bütçe yoksa GT 1030 almanız. Yenilerim dersen R9 serisine veya GTX 770 gibi kartlara bakabilirsin.

550 TL'ye R9 285 satılıyor. Pazarlıkla alabilirsin. GTX 960 ile 970 arası performansı var. Alternatif daha yeni ve ucuz Asus Strix R9 380

önerdiğiniz kartlar çok güzel fakat psu seçimi çok pahalı olur o yüzden alabileceğimi sanmam. PSU 450 W kadar çıkarıcam bu hafta ona göre tavsiyelerinizi yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.

550 TL'ye GTX 750 Ti alınmaz. 400 TL verilir en fazla o karta. Benim önerim PSU yenilemeye bütçe yoksa GT 1030 almanız. Yenilerim dersen R9 serisine veya GTX 770 gibi kartlara bakabilirsin.

Satıcılarla tekrar konuşup fiyatı düşürmeye çalışıyorum hocam cevapları olumlu olursa Asus GTX 750 TI strix 2 GB alıcam. R9 serisine yetecek kadar psu alabileceğimi sanmıyorum zaten bütçem çok kısıtlı 450 W psu gelicek bu hafta. Arkadaşımdan aldım uygun fiyata asus 450 W psu. GT1030 içime hiç sinmeyen bi kart nedense. gtx 770 serilerineden uygun bulacağımıda pek sanmıyorum ama bakıcam bu hafta anlaşamazsak. Teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Sahibinden ve LetGO gibi sitelerde 2. El GPU bulabilirsin. Mesela Ben 300 TL ye GTX960 buldum. Ben Sivasta Olduğum için böyle. Ama eğer istanbulda oturuyorsan 1 Saatini Ayır Oyun Ve Hız Aşırtma Testi yapıp al.

insanımız okadar kazıkçı olmuş ki 60'dan fazla satıcıyla konuştum hepside 550 liradan aşağı inmiyor. Garantisi yok 2 yıl kullanmış hala 500 liradan yukarı çekmeye çalışıyor. Aliexpressten sipariş oranı en yüksek ve yorumlarının %60 civarını okuduğum GIGABYTE GTX 750 TI 2 GB 128 Bit GDDR5 ekran kartını aldım. :tırnak:
incelemek ve satın almak isteyen arkadaşlar olursa: Buraya tıklayabilirsiniz. Ben artıway üzerinden %8.85 indirimle aldım, öneririm. Kart geldiğinde sonuçları paylaşmamı isteyenler olursa ayrı bi konu açabilirim. Videoda çekebilirim, benchmark sonuçları vb. talep olursa yaparım.

Son düzenleme:
900 TL'ye espor oyunlarını rahat oynayabileceğim 2.el sistem topladım kendimce. Topladığım sistem aşağıdadır tek eksik ekran kartım, diğer parçaları satın aldım ve elime ulaştılar. EK. için bütçe 535 TL, önerilerinizi bekliyorum.
  • İşlemci: Intel Xeon E5450
  • Anakart: ASUS P5G41C-M LX DDR3/DDR2
  • RAM: Kllisre 4GB 1333 MHz DDR3
  • Ekran Kartı: 404 error:neo:
  • PSU: 300W (Degistiririm sıkıntı yok uygun değilse.)
Topladıgım sistem sizce nasıl?
İkinci el ekran kartı almana gerek yok. GT 1030 hem fiyat olarak ucuz...du ama fiyat olarak hala iyi tavsiye ederim ben de almayı düşünüyorum

hayırlı olur umarım, bakalım ne halde gelecek. Teşekkür ederim.

İkinci el ekran kartı almana gerek yok. GT 1030 hem fiyat olarak ucuz...du ama fiyat olarak hala iyi tavsiye ederim ben de almayı düşünüyorum

GT1030'u ikinci el topladığım kasaya bile sokmuyorum. Sevmediğim bir kart F/P olabilir ama tercih meselesi.

kart tavsiyeleriniz için teşekkürler fakat aldım kart. Son yorumları okuyarak cevap yazın lütfen :)

HD7870, RX 460 veya GTX 1050 ( evet bulması cidden zor ama henüz geçen 550 TL ye gördüm ).

Son yorumları okuyarak cevap yazın lütfen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı