5400 TL GTX 1050 TI Dizüstü Bilgisayar Önerisi

imotek

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba maximum 5400 TL'ye oyun için dizüstü bilgisayar almak istiyorum ama karar veremedim. Ekran kartının en az 1050Ti olmasını istiyorum. En çok oynayacağım oyunlar Black Desert Online ve Fornite.

Şu ana kadar hoşuma giden ürünler:
Monster Abra A5 V13.3
Asus FX553VE-DM407T

FreeDos olursa, dediğim maximum bütçenin 500-600 TL altında olmalı. Ayrıca lisans almam gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
5400 TL boşuna para vermeni istemem açıkçası bence 4000 tl ye kasa alıp eğer işin için alıyosan 1400 tlyede iş için laptop alınabilir daha mantıklı çümküü laptoplar hem ısınır hemde daha az performans verir ayrıca dahada pahalıdırlar eğer illa laptop alcam diyosan Abra A7 V7.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
buna 8 daha ram 1 tb harddisk tak 300 tl daha bütçe koy freedosu boşver işletim sistemini bi bilgisayarcıya götür 50 tlye atarlar olmadı bana de ben sana windows 10 cd yapar yollarım boş paralar vermeyin yani 2 dklık iş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda cd yapma videosu eğer bişey sorucak olursan yazarsın :)
Buna gerek yok. Durmaplay, N11 gibi sitelerde 10-35 TL civarına Windows 10 lisansı alabilirsiniz.

Lenovo Legion Y520-15IKBN Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı
ona ne gerek var bedava yapılıyo orjinal

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı