55.000 TL otomobil tavsiyesi

Ya bu kasa corolla o kadar arttı mı? Fiyatları daha geçen sene arkadaşın abisi 22'ye aldı 3 binde masraf yaptı mis gibi kullanıyor 3 katına yaklaşmış fiyatlar 60-70'e ilan var bu kasanın aynısı.
Sözde efsane kasa olduğundan dolayı fiyatını bu kadar şişiriyorlar. Yakında 100.000₺ olursa bile şaşırmam.

Son düzenleme:
Öneriler için teşekkürler. Gönderilen ilanlara baktım birkaç tanesinin kısayolunu aldım. Kasa olarak hatchback bakıyorum ilana yazmayı unutmuşum. Peugeot için genelde çok narin olduğu söyleniyor. Aklımda polo var ama polonun biraz temizi lazım.

Isparta-Antalya-denizli-burdur bu bölgelerden baktım birkaç tane. Buralar bana yakın o yüzden.

Öneriler için teşekkürler. Gönderilen ilanlara baktım birkaç tanesinin kısayolunu aldım. Kasa olarak hatchback bakıyorum ilana yazmayı unutmuşum. Peugeot için genelde çok narin olduğu söyleniyor. Aklımda polo var ama polonun biraz temizi lazım.

Isparta-Antalya-denizli-burdur bu bölgelerden baktım birkaç tane. Buralar bana yakın o yüzden.

Benim önerilerime baktınız mı?

Aslında Romeo iyi, biraz daha ekleyip düşünebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chevrolet aveo-kalos satarken zorluk çekiliyor mu? Palio ilanları için teşekkürler ama palio alacağıma 99 polo alırım daha iyi.

Peugeot 206 96-97-98- 99 polo hangisi daha iyi olur?

Teşekkürler.
Hepsinin motoru vs. vs değişmiş rahat olun.

99 polo beyaz hb 1.6 LPG benzin aldım. 1 ay oluyor. Araç 217. 000 45'e aldık. Motor %95 de alt takım yürüyen vs sağlam. Motor kısmı iyi. Değişen tek sağ ön çamurluk. Diğer yerleri orijinal. 600 küsur TL hasar kaydı vardı arabanın. Sürücü airbag mevcut. Evet km biraz fazla gelebilir ama araba çok diri ve nazar değmesin çok sağlam gidiyor. Arabayı aldığım kişi ailesiyle bindiği için arabada sigara içilmemiş. Çocuk gelince sedan arabaya geçmek istedikleri için sattılar arabayuç. Arabayı aldığım kişi de yaşlı bir amcadan almış o da sigara içmemiş. Bende sigara kullanmıyorum. Sonuç olarak benim serüvenim böyle sonuçlandı.

Admire veya milenyum kasa Hyundai accent düşünebilirsin benzin LPG. Güzeldir bunlar.

206 veya 307 öneririm.

Cidden COVID'den önce (1, 5 yıl) önce arkadaşım 70 bin liraya sıfır Dacia Jeep almıştı.

Bu ilandan bağımsız olarak Polo'lar çok sağlam oluyor. Motor arızası vermiş polo ile 2 sene yol yapmıştım. Sonra sattım yenisini alacağım.

Aslında romeo iyi, biraz daha ekleyip düşünebilirsiniz.

99 polo beyaz hb 1.6 benzin LPG aldım. 1 ay oluyor. Araç 217. 000 de 45'e aldık. Motor %95 de alt takım yürüyen vs sağlam. Motor kısmı iyi. Değişen tek sağ ön çamurluk. Diğer yerleri orijinal. 600 küsur TL hasar kaydı vardı arabanın. Sürücü airbag mevcut. Evet km biraz fazla gelebilir ama araba çok diri ve nazar değmesin çok sağlam gidiyor. Arabayı aldığım kişi ailesiyle bindiği için arabada sigara içilmemiş. Çocuk gelince sedan arabaya geçmek istedikleri için bu araba küçük gelmiş. Arabayı aldığım kişi de yaşlı bir amcadan almış o da sigara içmemiş. Bende sigara kullanmıyorum. Sonuç olarak benim serüvenim böyle sonuçlandı.

Son düzenleme:
99 polo beyaz hb 1.6 benzin LPG aldım. 1 ay oluyor. Araç 217. 000 de 45'e aldık. Motor %95 de alt takım yürüyen vs sağlam. Motor kısmı iyi. Değişen tek sağ ön çamurluk. Diğer yerleri orijinal. 600 küsur TL hasar kaydı vardı arabanın. Sürücü airbag mevcut. Evet km biraz fazla gelebilir ama araba çok diri ve nazar değmesin çok sağlam gidiyor. Arabayı aldığım kişi ailesiyle bindiği için arabada sigara içilmemiş. Çocuk gelince sedan arabaya geçmek istedikleri için bu araba küçük gelmiş. Arabayı aldığım kişi de yaşlı bir amcadan almış o da sigara içmemiş. Bende sigara kullanmıyorum. Sonuç olarak benim serüvenim böyle sonuçlandı.

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Volkswagen cidden çok sağlam araçlar üretiyor. KM yüksek bile olsa canavar gibi, arabada yorgunluk belirtisi hissettirmeden kullanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı