55.000 TL otomobil tavsiyesi

Chevrolet aveo-kalos satarken zorluk çekiliyor mu? Palio ilanları için teşekkürler ama palio alacağıma 99 polo alırım daha iyi.

Peugeot 206 96-97-98- 99 polo hangisi daha iyi olur?

Teşekkürler.

99 polo beyaz hb 1.6 LPG benzin aldım. 1 ay oluyor. Araç 217. 000 45'e aldık. Motor %95 de alt takım yürüyen vs sağlam. Motor kısmı iyi. Değişen tek sağ ön çamurluk. Diğer yerleri orijinal. 600 küsur TL hasar kaydı vardı arabanın. Sürücü airbag mevcut. Evet km biraz fazla gelebilir ama araba çok diri ve nazar değmesin çok sağlam gidiyor. Arabayı aldığım kişi ailesiyle bindiği için arabada sigara içilmemiş. Çocuk gelince sedan arabaya geçmek istedikleri için sattılar arabayuç. Arabayı aldığım kişi de yaşlı bir amcadan almış o da sigara içmemiş. Bende sigara kullanmıyorum. Sonuç olarak benim serüvenim böyle sonuçlandı.

99 polo beyaz hb 1.6 benzin LPG aldım. 1 ay oluyor. Araç 217. 000 de 45'e aldık. Motor %95 de alt takım yürüyen vs sağlam. Motor kısmı iyi. Değişen tek sağ ön çamurluk. Diğer yerleri orijinal. 600 küsur TL hasar kaydı vardı arabanın. Sürücü airbag mevcut. Evet km biraz fazla gelebilir ama araba çok diri ve nazar değmesin çok sağlam gidiyor. Arabayı aldığım kişi ailesiyle bindiği için arabada sigara içilmemiş. Çocuk gelince sedan arabaya geçmek istedikleri için bu araba küçük gelmiş. Arabayı aldığım kişi de yaşlı bir amcadan almış o da sigara içmemiş. Bende sigara kullanmıyorum. Sonuç olarak benim serüvenim böyle sonuçlandı.

Hayırlı olsun güzel ama 1.6 biraz fazla yakar iyi ki LPG var güzel bence.

Merhaba. Bilgili arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

50000 TL bütçe var. Belki 5.000 TL daha ekleyebilirim bütçeye.

Aklımda olan birkaç model.

Volkswagen polo (1996-2000)

Suziki alto.

Palio.

Chevrolet aveo-kalos

Peugeot 307.

50000 TL büyük bir bütçe değil evet. Bu para 2 sene önce yine de büyük paraydı evet ama malum eldeki para bu. Evet biliyorum 2 sene önce bu bütçeyle daha iyi arabalar alınıyordu ama fiyatı göz önüne alarak tavsiyede bulunursanız sevinirim. İyi forumlar.

Zevkinizi ve ihtiyacınızı bilmiyorum örnek araçlara bakınca küçük sınıf araçlara baktığınızı görüyorum evet biraz riskli bir öneride bulunacağım ama o kadar model düştükten sonra aslında her araç riskli sanki... O yüzden size eski D segmentlerinden bir araç önereceğim muadillerine bakabilirsiniz fikir olsun diye paylaşıyorum, evet örnek araç biraz zor bir araçtır özellikle geri satışı zordur ama kullanmak için oldukça keyifli bir araç, yine benzer paralara Hyundai elntra sonata vb... Araçlar bulunabilir temizi bulunursa bazen bu şekilde D segmenti araçlar B ve C segmenti araçlara göre çok daha sorunsuz, masrafsız ve temiz kullanılmış olabiliyor. Tabii "bazen" 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zevkinizi ve ihtiyacınızı bilmiyorum örnek araçlara bakınca küçük sınıf araçlara baktığınızı görüyorum evet biraz riskli bir öneride bulunacağım ama o kadar model düştükten sonra aslında her araç riskli sanki... O yüzden size eski D segmentlerinden bir araç önereceğim muadillerine bakabilirsiniz fikir olsun diye paylaşıyorum, evet örnek araç biraz zor bir araçtır özellikle geri satışı zordur ama kullanmak için oldukça keyifli bir araç, yine benzer paralara Hyundai elntra sonata vb... Araçlar bulunabilir temizi bulunursa bazen bu şekilde D segmenti araçlar B ve C segmenti araçlara göre çok daha sorunsuz, masrafsız ve temiz kullanılmış olabiliyor. Tabii "bazen" 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

99 polo beyaz hb 1.6 benzin LPG aldım. 1 ay oluyor. Araç 217. 000 de 45'e aldık. Motor %95 de alt takım yürüyen vs sağlam. Motor kısmı iyi. Değişen tek sağ ön çamurluk. Diğer yerleri orijinal. 600 küsur TL hasar kaydı vardı arabanın. Sürücü airbag mevcut. Evet km biraz fazla gelebilir ama araba çok diri ve nazar değmesin çok sağlam gidiyor. Arabayı aldığım kişi ailesiyle bindiği için arabada sigara içilmemiş. Çocuk gelince sedan arabaya geçmek istedikleri için bu araba küçük gelmiş. Arabayı aldığım kişi de yaşlı bir amcadan almış o da sigara içmemiş. Bende sigara kullanmıyorum. Sonuç olarak benim serüvenim böyle sonuçlandı.

Geri
Yukarı