55" 4K LG 55NANO866 vs 4K Samsung 55TU8500 mu?

İkisi arasında LG ama alacaksanız 55 değil en az 60 alın. Bizde LG aldık ama 55 inc küçük geliyor bence en az 65 alınmalı ama en azından 60 inc alın derim.

İkisi arasında LG ama alacaksanız 55 değil en az 60 alın. Bizde LG aldık ama 55 inc küçük geliyor bence en az 65 alınmalı ama en azından 60 inc alın derim.
Ancak ev salonu o kadar büyük değil. Ölçüldü ve Vatandaki TV bölümündeki yetkililer 55 üstü fazla gelir gözünüzü yorar dediler. Bilemedim açıkçası.

Bu modelin 60'' lik varyasyonu yok galiba.
Ancak ev salonu o kadar büyük değil. Ölçüldü ve Vatandaki TV bölümündeki yetkililer 55 üstü fazla gelir gözünüzü yorar dediler. Bilemedim açıkçası.
Çok fiyat farkı var inanın değmez. 60'' lik model zaten yok. 65'' lik modeli var o da nereden baksanız şuan en ucuz 9700 TL.

Attığım siteye baktınız mı merak ettim. Bütçenize göre sınıflandırıp tüm + ve - leriyle karşılaştırıyorlar.
Karşılaştırma yerini bulamadığım için vazgeçtim, yardımcı olur musunuz?

@Yener K.

HDMI 2.1'in de bize avantaj sağlayacağını düşünmüyorum şahsen. 8K ve 10K videolardan bahsedilmiş. Ben hangi filmi 8K bulabileceğim ki, baya baya ileride kullanılacak bir gelişmeye benzettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı