55-60 bin TL civarı laptop önerisi

Mirza Demir

Centipat
Daha fazla  
Genel olarak laptop için bütçem bu eğer 5-6k daha fazla vererek 4080 alabileceksem o kadar çıkabilirim ama yoksa upgrade yapacağım o fiyata. Aklımda HP Omen 17 4070 ve Legion Pro i7 4070 var. Legion'a aklım daha fazla yatıyor ama tek problemi yurt dışından alınacak olması ve Lenovo Türkiye'nin uluslar arası garantiyi kabul etmeyip yurt dışından gelen ürünlere destek vermemesi. Onun dışında aklımda başka laptop yok. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak laptop için bütçem bu eğer 5-6k daha fazla vererek 4080 alabileceksem o kadar çıkabilirim ama yoksa upgrade yapacağım o fiyata. Aklımda HP Omen 17 4070 ve Legion Pro i7 4070 var. Legion'a aklım daha fazla yatıyor ama tek problemi yurt dışından alınacak olması ve Lenovo Türkiye'nin uluslar arası garantiyi kabul etmeyip yurt dışından gelen ürünlere destek vermemesi. Onun dışında aklımda başka laptop yok. Önerileriniz nelerdir?
Dostum 55-60k bütcen varsa Hepsi çok güzeldir. önemli olan senin ne istediğin.

Dostum 55-60k bütcen varsa Hepsi çok güzeldir. önemli olan senin ne istediğin.
Ben söylediğim iki laptop arasında kaldım şahsen. Birinde garanti artısı var diğerinde ise malzeme kalitesi , soğutma gibi artılar var ve bu yüzden emin olamıyorum syrıca lenovonun cpu su da daha iyi.

@Artoria Pendragon hocam sizce ne yapılır?

Son düzenleme:
Lenovo türkiye servisine gönderilse daha rahat olurdu ama mesela termal macun yenilemek istediğimde yurt dışına göndermem gerekecek diye düşünüyorum

Lenovo Türkiye servisine gönderilse daha rahat olurdu ama mesela termal macun yenilemek istediğimde yurt dışına göndermem gerekecek diye düşünüyorum

Macun için gene yollayabilirsin muhtemelen, ücret isterler belki. 2023 kasada ne kullanıldığına bakmadım, sıvı metalse sıkıntı. Onun dışında servislik pek sıkıntı olmaz zaten, onca yıl laptop kullanıyorum doğru düzgün servise götürdüğümü hatırlamam ki aldığın cihaz Legion.

Macun için gene yollayabilirsin muhtemelen, ücret isterler belki. 2023 kasada ne kullanıldığına bakmadım, sıvı metalse sıkıntı. Onun dışında servislik pek sıkıntı olmaz zaten, onca yıl laptop kullanıyorum doğru düzgün servise götürdüğümü hatırlamam ki aldığın cihaz Legion.
Bir yerde para ödeyerek de gönderilmediğini okumuştum doğrumudur bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla termal macun var . Fanları evde de temizlerim ama macun sıkıntı olur diye almaktan çekiniyorum bakım konusu önemli sonuçta. Ama bu olayı dahil etmezsek legion alınır diyorsunuz ?

Bir yerde para ödeyerek de gönderilmediğini okumuştum doğrumudur bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla termal macun var . Fanları evde de temizlerim ama macun sıkıntı olur diye almaktan çekiniyorum bakım konusu önemli sonuçta. Ama bu olayı dahil etmezsek legion alınır diyorsunuz ?
Aynen, macun varsa sıkıntı olmaz zor değil.

Yani legion alınır o zaman. Evde macun feğiştiremem muhtemwlen artık lenovo türkiyenin alığğ alamayacağına bakacağız . Yardımınız için teşekkürler hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı