55-60 bin TL oyun için Gaming laptop önerisi

eymensen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Yeğenim üniversiteye gideceği için, oyun oynayabileceği tercihen 4060-4070 ekran kartlı 55.000-60.000 TL'ye kadar tavsiye notebooklarınızdan bekliyorum.

Ben 10 sene boyunca Abra A5 v2.3 kullandım, güncel Monster'ların durumunu F/P oranını vs bilmiyorum varsa tavsiyeniz Monster'da düşünebiliriz. F/P ve performans modeller tercihimizdir teşekkürler.

Nitro ve Predator serileri oyun konusunda çok iyi.

Merhaba.

Yeğenim üniversiteye gideceği için, oyun oynayabileceği tercihen 4060-4070 ekran kartlı 55.000-60.000 TL'ye kadar tavsiye notebooklarınızdan bekliyorum.

Ben 10 sene boyunca Abra A5 v2.3 kullandım, güncel Monster'ların durumunu F/P oranını vs bilmiyorum varsa tavsiyeniz Monster'da düşünebiliriz. F/P ve performans modeller tercihimizdir teşekkürler.

F/P olarak genelde victus serileri güzel. fakat ekran parlaklığı tatmin etmeyebilir. işlemci olarak amd 7840hs li modeller çok keyifli düşük güç tüketimi ve yüksek performans. render işleriniz var ise 13.nesil ve sonrası intel modellere bakabilirsiniz. ekran kartı 4060ti veya 4070. 32gb ddr5 ramli modellere bakabilirsiniz. 12.nesil ddr4 almayın.

Butcede en iyileridir.

Son düzenleme:
herkese emeği için çok teşekkür ederim

Acer Nitro 16 7.Nesil Ryzen 7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şu laptop özelinde bildiğimiz herhangi bir kronik sorun mevcut mudur uzun yıllar sorunsuzca kullanabilir miyim?

Ayrıca şu ürün f/p olarak çok iyi geldi fakat bir sorunu mu mevcuttur piyasasına göre biraz daha düşük kalmakta?
Acer herhangi bir sorun cikartmaz kaliteli laptoptur. O urun hem islemci, hem ekran karti olarak geride kalmakta. Acer Nitro 16'yi almanizi oneririm.

Geri
Yukarı