550-600 TL civarı klavye önerisi

PODOLOG

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli izmit
Daha fazla  
Meslek
Hemşirelik
Kriterlerim RGB, mekanik, TR tuş takımına sahip ve sessiz olması. Main oyunum PUBG ve rekabetçi oyunlar oynayan biriyim.

Blue Switch'ten hevesimi aldım diyebilirim. Kafamı ağrıtıyor artık. :D Bu yüzden Red Switch olsa çok iyi olur.

K68 var aklımda ama, kullananlar ne düşünüyor siz ne öneriyorsunuz ya da bu bütçe de daha iyisini bulabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bugün Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire satın aldım. İyi yapmış mıyım sizce?

Çok teşekkür ederim. K68 favorim şuan için fakat Asus ROG M802 CLAYMORE RGB Gaming Klavye 210123872 ASUS | Trendyol bu da kafamı karıştırıyor açıkçası. :(
Şuan K68 klavyem ile yazıyorum :D gayet başarılı suya ve toza dayanıklı olması da ekstra güven vermekte aydınlatması başarılı switchleri yüksek sesli değil yazım ve oyun için uygun bilek desteği de fena değil. Corsair şuan klavyede zirve bence hiç şaşmadan direk corsaire yönelin. Bundan önce HyperX Alloy Elite kullanıyordum WASD tuşları algılamada sorun yaşamaya başlamıştı garanti iade talebimi kabul etti param iade olunca bunu aldım 4 ay oldu nazar değmesin maşallahı var :D

k68 rgb kullandım, ışıkları sıkıntılıydı, iade ettim.
Uygun fiyata kırmızı ledlisini aldım. Multimedya tuşları, windows tuşu kilitlemesi, klavye malzeme kalitesi hepsi gayet güzel, red switch kullanıyorum tavsiye ederim.

Ayrıca rgb ye çok takılma çok bi olayı yok klavyeyi kullanırken klavyeye bakmıyorsun zaten, tek renk ledini alıp parayı ssd ya da öbür parçalara yatırmak da güzel bir seçim olabilir

İtopya'da Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Brown 799 TL. Yanında da The Division 2 hediye. İptal edip ona mı çevirsem acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı