550-600 TL Klavye Önerisi

706143

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul-KKTC
Geçen yaz Gamepower Katana almayı düşünüyordum, sonra Gamepower Saber’i gördüm onu alayım dedim daha sonra Gamepower Medusa kulaklığı aldım ve Gamepower’ın uzun ömürlü olmadığı kanaatine vardım, daha önceden gördüğüm Corsair K55 klavyeyi almaya karar verdim. daha sonra Steelseries Apex 3’ü gördüm 2 gün önce onu alayım dedim, foruma konu açtım ve GXT 890 ve Msi Vigor GK60 önerildi, GXT 890’ın tasarımı hoşuma gitmedi Vigor GK60 ise hem RGB olmaması sebebiyle gemde bilek desteğinin olmaması sebebiyle 2. tercihime koydum, birde Corsair K68 RGB klavye çok hoşuma gidiyor fakat fiyatı yüksek daha ucuza bulabileceğim bir yer, site yok mudur? Babam Kıbrıs’ta çalışıyor ona fotoğrafını attım ve sormasını istedim eğer orada fiyatı uygun ise onu alacağım orada da pahalı ise klavye önerileriniz bekliyorum, bütçem maksimum 550 TL çok zorlarsam 600 TL’ye kadar çıkabilirim ama çıkmasa daha iyi olur, RGB olsun istiyorum yazılımı olsun birde mekanik olursa daha iyi olur, daha önce G513 Carbon kullandım çok rahat bir klavye haziranda fiyatlar düşer mi? Beklemeli miyim? Membran klavyeler sert gelmeye başladı artık, kusura bakmayın biraz uzun oldu, yardımcı olursanız çok sevinirim, alınca uzun süre kullanmak istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hangi klavyeyi almalıyım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı