550-650 TL Arası Oyun Kulaklığı Önerisi

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
İhtiyacım aynen başlıkta gördüğünüz gibi. Aklımda çok fazla kulaklık var ve hepsinde kararsızım.
Mobilde müzik dinlemek için ve PC'de oyun oynamak için kullanacağım. Yani hem müzik, hem oyun performansı gerek.
Arctis 5'in düşük ses sorunu ve düşük müzik performansı çok yaygın. Memnun olanlar ve olmayanlar forumlarda gördüğüm kadarıyla yarı yarıya denilebilir.
HS70 ve HS60'ın kulak terletme, konfor eksikliği çok yaygın.
Cloud Alpha düşünüyorum fakat 3 sene Cloud Core kullandığım için ayrıca değişik görünümlü ve markalı kulaklık istiyorum. Ve mobilde kullanmak için kaba gözüküyor kulakta.
Önerilere açığım. 7.1 olup olmaması hiçbir şeyi ifade etmiyor, güzel stereo performansı bana gayet yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım arşivinin bugün attığı 330₺ değerindeki bir kulaklık incelemsi var. Videoda baya memnun olduğunu söylüyor. İstersen bir ona bak. Çünkü bir kulaklığa 500-600₺ vermek ne kadar mantıklı bilemem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım arşivinin bugün attığı 330₺ değerindeki bir kulaklık incelemsi var. Videoda baya memnun olduğunu söylüyor. İstersen bir ona bak. Çünkü bir kulaklığa 500-600₺ vermek ne kadar mantıklı bilemem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tür markalardan uzak durmaya çalışıyorum maalesef. İsmini kanıtlamış bir marka lazım.

Corsair HS70 Wireless şu an İtopya'da indirimde kaçırma bir göz at derim doğrusu.
Söylentilere kulak asmayın bence imkanınız varsa deneyin öyle alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı