550-650W 80+ en az Bronze güç kaynağı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman o konuda şanslısın çünkü senin açtığın konuya herhangi bir öneride bulunmam. X2 fiyatına aynı ürünü satın alırsın. Ben PSU isteyen arkadaşıma önerimi yapayım sen de PSU ile gram alakası olmayan bir laptop kullanıcısı olarak başkalarından duyduğun şeyleri burada paylaş.
Hocam, laptoplarla aranızda nasıl bir husumet var? Başkalarından değil, profesyonellerden duyduklarımı paylaşıyorum. Ayrıca PSU ile alakanızın olmadığı koruması olmayan bir C4 önermenizden belli oluyor.

Sen kullanmadığın bir ürün hakkında ileri geri konuşup insanların hakkına giriyorsun ya? Ben şu anda sistemimde cayır cayır 0 sıkıntıyla çalıştığının fotoğrafını atabilirim sana, sen ne yapabilirsin? Muhtemelen sizin için Power Boost da kötü bir marka. Bu PSU'yu da 7 senedir aralıksız kullanıyorum. Bilgisayarım 7/24 açık haftada bir veya iki kez elektriğim kesiliyor. Hiçbir sorun yaşamadım. Ne sistemime zarar geldi ne başka bir şeye. Biz yalan mı konuşuyoruz?

Arkadaşım, sen sistemin çalışıyor diye dua ediyorsun, hadi bakalım gir OCCT'ye, aç Power testi, 2 dakika bile çalışmayacak sistemin. Crash verecek. Neden biliyor musun? Çünkü o PSU kalitesiz.

Yalan kısmı tartışılır, yanlıs bilgi verdiğiniz kesin.

SHP V2 modeli vasat, alınmamalı.
Gayet kaliteli bir ürün. 80+ sertifikası da mevcut. Üstelik fiyatı da muadillerine göre oldukça uygun. Kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum. Kullanan 500 kişinin memnun kaldığı bir ürüne vasat demek için aklımı kaçırmış olmam gerekir.

Gayet kaliteli bir ürün. 80+ sertifikası da mevcut. Üstelik fiyatı da muadillerine göre oldukça uygun. Kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum. Kullanan 500 kişinin memnun kaldığı bir ürüne vasat demek için aklımı kaçırmış olmam gerekir.
Kimin tarafından verildiği malum o sertifikanın 😉

Oh, 80+ var ya, artık güvenebilirim. İndir OCCT'yi, al kolaylık olsun diye link de atayım, aç Power testi, aç OBS'i. Test çalışırken kayıt al, kaçıncı dakikada crash verecek bir bakalım ne kadar kaliteliymiş. Sonra o kaydı YouTube'a yükle, linkini buraya at.

Al link, görmezsin belki böyle yazmazsam: OCBASE/OCCT : Free, all-in-one stability test, stress test and monitoring tool for your PC.

Kullanan 500 kişinin memnun kaldığı bir ürüne vasat demek için aklımı kaçırmış olmam gerekir.

Kullanan 500 kişinin de PSU'dan anlamadığını bilmemek için cahil olmak gerekir.

Taktım, çalıştı mantığıyla puan verenleri dikkate almak daha da büyük cahilliktir.

Onlarca kanıt var, aldığınız ürüne toz kondurmuyorsunuz, bari başkalarının hakkına girmeyin. Siz sorun yaşamadınız diye bu PSU iyi olmuyor.

Aşırı düşük bütçe olmadığı sürece SHP650 kullanılmaz. Önerilmemeli önermem. @RPM gibi PSU konusunda gayet bilgili biri var ve o bile alınmayacağını söylüyor.

Senin bu zamana kadar kulanmış olman bu ürünü kaliteli yapmaz, süper de yapmaz önerilebilir de yapmaz. Ben Cylon 600W kullanıyorum sorun yaşamadım 7 aydır, önereyim o zaman. Önermiyorum neden ne olduğu biliyorum ürünün.

Ne gerek var ASUS Thor'a alalım SHP650 kullanalım o zaman.

Zamanında da dandik demiştim savunulmuştu Sharkoon kaliteli marka PSU çok iyi diye.

Sen bir tane PSU öner bakalım. Ben de senin önerdiğin PSU'nun patladığıyla ilgili 50 tane konu bulurum. Bir dakika aratsam. Eğer ürünü kullanıp beğenmediyseniz bize gerekçeleri ve ilgili test sonuçlarınızı paylaşırsanız herkese yardımcı olmuş olursunuz.

Sen bir tane PSU öner bakalım. Ben de senin önerdiğin PSU'nun patladığıyla ilgili 50 tane konu bulurum. Bir dakika aratsam. Eğer ürünü kullanıp beğenmediyseniz bize gerekçeleri ve ilgili test sonuçlarınızı paylaşırsanız herkese yardımcı olmuş olursunuz.

XPG Pylon. Bu PSU en güvenlilirlerden bir tanesi düşük bütçede. Arat 1 tane patlama konusunu bulursan at. Patladığı ile ilgili 1 tane konu bul forumu bırakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı